wyzwania

  wyzwania

  Ten rok przyniósł nam mnóstwo nieoczekiwanych zwrotów akcji, na które musieliśmy się zgodzić niezależnie od nas. Zmęczeni pandemią, zdalną pracą, świętami bez rodziny czy ograniczeniami w wyjazdach marzymy o wielkich zmianach. Czy będziemy do nich tacy skorzy, gdy wszystko ucichnie? O strachu przed tym, co nowe i trudnościach, jakie sprawia podejmowanie życiowych decyzji, opowiedział Jakub Bączek, trener mentalny.

  Skutkami pandemii są coraz to nowe zabawy. Jedną z nich jest #fruitsnackchallenge. To wyzwanie, które ma nie tylko bawić, ale też uczyć dzieci – w tym przypadku cierpliwości. Rodzice na całym świecie sprawdzają, jak ich pociechy reagują na pewne sytuacje. Wyniki eksperymentu bywają różne. O nauce cierpliwości mówiła nam psycholog dziecięcy Agnieszka Gola.

  Agnieszka Jastrzębska spytała Maję Sablewską jak minął jej rok 2017: "Jak jestem skupiona na pracy, a nie na innych pierdołach, to staram się robić fajne rzeczy", a Julia Wieniawa zdradziła nam swoje świąteczne plany!

  Z Robertem Gonerą rozmawialiśmy dziś w Dzień Dobry TVN o jego aktorskich wyzwaniach, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Spytaliśmy go także o cenę jaką płaci się za bycie aktorem i przyznanie się do swoich słabości, w kontekście ostatnich informacji dotyczących Brada Pitta i jego problemów z alkoholem : "To jest dowód na to, jak ten zawód wpływa na nas. Przez lata on grał bardzo dużo, a w międzyczasie, gdzieś z tyłu, ciągnął się jego dramat".

  Sporty ekstremalne są wtedy, kiedy: "Jest to ryzyko, że się można skaleczyć". W naszym studiu, uzależnieni od adrenaliny i endorfin: Darek Kuźniak, Alan Andersz i Maja Ważniewic. Skąd bierze się w nich potrzeba uprawiania sportów ekstremalnych? Jak czują się w momencie kiedy podejmują kolejne wyzwanie, a jak chwilę potem, kiedy emocje opadają?

  W internecie zapanowała moda na różnego rodzaju wyzwania - czasami bardzo niebezpieczne, np. zasysanie butelek, wciąganie nosem prezerwatyw, czy bicie z zaskoczenia przypadkowo napotkanych ludzi. Z gośćmi Dzień Dobry TVN: psycholog Martą Żysko-Pałubą i medioznawcą dr Jackiem Wasilewskim zastanawialiśmy się, dlaczego młodzi ludzie ryzykują życiem dla zabawy i to niekoniecznie mądrej.

  Czy teraz jest jej czas? Z Małgorzatą Sochą porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o jej nowych wyzwaniach. - Ten mój czas już od jakiegoś czasu trwa - mówiła w programie. Cieszę się, że mam możliwość grania nie tylko w filmach czy serialach, z których jestem głównie znana, ale i w teatrze, bo tak naprawdę ten teatr jest najważniejszy dla aktora - dodała. Kto powiedział jej, że jest "niezłą wariatką"? Czy to prawda, że rola Violetty Kubasińskiej w serialu "Brzydula" była przełomem w jej karierze?