Gwiazdy

"LEGO Masters" – ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu. Kiedy program wróci na antenę?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
TVN
Marcin Prokop, Pola Lisowicz, Czesław Mozil 

Premiera nowego sezonu "LEGO Masters" zbliża się wielkimi krokami. Na początku sierpnia rozpoczęły się zdjęcia do trzeciej edycji show, a ta przyniesie za sobą sporo niespodzianek. Widzowie poznają nie tylko nowych zawodników, ale i jurorów. Kto w najnowszej odsłonie będzie oceniał pracę uczestników?

"LEGO Masters" wraca na antenę stacji TVN

"LEGO Masters" po raz trzeci zaprosi widzów do świata zabawy. W kolejnej odsłonie show ponowie zobaczą, jak prawdziwi pasjonaci tworzą z klocków LEGO zapierające dech w piersiach konstrukcje. Uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko kreatywnością, ale również cierpliwością i umiejętnościami technicznymi.

Hobby

Pasja od dzieciństwa
Pasja od dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

W trzecim sezonie ich zmagania oceniać będzie dwójka nowych jurorów: Czesław Mozil oraz Pola Lisowicz. LEGO Masters ponownie poprowadzi Marcin Prokop. Warto dodać, że nagrodą główną w program jest tytuł mistrza LEGO, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł.

LEGO Masters. Kim są nowi jurorzy?

Pola Lisowicz jest projektantką graficzną, ilustratorką oraz artystka multidyscyplinarna. Od ośmiu lat mieszka w Danii, do której wyjechała, aby kształcić się w dziedzinie nowoczesnych mediów i komunikacji wizualnej. Swoją przygodę z Grupą LEGO rozpoczęła od tworzenia projektów graficznych oraz współpracy koncepcyjnej nad zestawami celowanymi. Pracowała między innymi nad serią Nexo Knights , LEGO Movie 2 oraz Hidden Side. Obecnie jest odpowiedzialna za projekty graficzne w parkach rozrywki LEGOLAND. Tworzy identyfikacje wizualne dla mini-brandów wewnątrz parków, projektuje mini-figurki, dekoracje oraz grafiki. Ostatnio uczestniczy w pracach nad odświeżeniem szaty wizualnej LEGO Discovery Center.

Czesław Mozil to urodzony w Polsce, a wychowany w Danii autor tekstów, kompozytor, muzyk, akordeonista i aktor dubbingowy. Jest absolwentem Królewskiego Duńskiego Konserwatorium Muzycznego. Swoją przygodę z muzyką zaczął od śpiewania w chórze kościelnym. Dziś znany jest między innymi z przebojów takich jak "Maszynka do ćwierkania", "Ucieczka z wesołego miasteczka", "O tych w Krakowie". Prywatnie Czesław to wielki miłośnik warszawskiej Pragi, kotów i przede wszystkim klocków LEGO, których ma dziś sporą kolekcję. Buduje od dziecka, a inspiracji do tworzenia z LEGO dostarczały mu wizyty w LEGOLANDZIE. Jak sam mówi miłość do muzyki i LEGO ma w DNA.

LEGO Masters. Od kiedy będzie można oglądać nowe odcinki?

Zdjęcia do trzeciej edycji programu "LEGO Masters" ruszyły na początku sierpnia. Natomiast premierowe odcinki będzie można zobaczyć już jesienią na antenie stacji TVN. Najnowszy sezon będzie się składał z sześciu odcinków i jednego specjalnego odcinka świątecznego.

Producentem programu jest TVN Warner Bros. Discovery, producentem wykonawczym Endemol Shine Polska.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości