czesław mozil

  czesław mozil

  Czesław Mozil gościł na kanale na YouTube u Tomasza Sekielskiego. W szczerej rozmowie muzyk opowiedział m.in. o swoim życiu, dojrzewaniu, hazardzie i polityce. Na koniec zaliczył jednak niefortunną wpadkę stwierdzając, że Andrzej Wajda obchodził ostatnio 95. urodziny. Muzyk szybko uświadomił sobie, co właśnie powiedział, a Tomasz Sekielski nie krył zaskoczenia.

  "Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości" to nowy projekt muzyka, w którym dzieci z całej Polski akompaniują mu podczas wykonywania piosenek. Z tej współpracy powstała płyta zatytułowana "Kiedyś to były święta". Czesława zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o szczegóły projektu i jego cel. Naszymi gośćmi były też: nauczycielka Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Bydgoszczy Katarzyna Nowaczewska-Menthey, Małgosia Manthey, Michalina Golz i Tosia Robaszkiewicz.

  Moda na duńską filozofię szczęścia hygge opanowała cały świat. Potem okazało się, że własne hygge ma w zasadzie każdy naród. I Polacy nie pozostają w tym temacie w tyle. Nasza filozofia to "jakoś to będzie". Na czym polega? O tym najlepiej opowie Beata Chomątowska, współautorka książki "Jakoś to będzie. Szczęście po polsku". Do rozmowy o polskim zen zaprosiliśmy w Dzień Dobry TVN również Czesława Mozila, w którego żyłach płynie duńska krew i Rafała Madejczaka - "Ojca Redaktora" "AszDziennika".

  Piotr Adamczyk i Czesław Mozil Mają swoje własne restauracje. Kuba Wesołowski - hotel, a Marcin Prokop założył agencję mówców. Dlaczego gwiazdy otwierają własne biznesy? W jakie branże zaangażowali się: Rafał Maślak, Maja Bohosiewicz, Zofia Ślotała i Omenaa Mensah? Ich interesy odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W życiu gościa Dzień Dobry TVN Czesława Mozila zaszły zmiany: zmienił stan cywilny oraz wraz z Arte Dei Suonatori wydał nową płytę zatytułowaną "Księga Emigrantów. Tom II". Dlaczego na okładce albumu jest burak? Dlaczego w wieku 37 lat zdecydował się na małżeństwo? Ile osób zostało zaproszonych na ślub i dlaczego tak mało?

  "Mam 169 cm, brzuszek i łysieję. Ja nigdy nie byłem zagrożeniem dla żadnego polskiego mężczyzny". Czy Czesław Mozil ma swoje, sprawdzone metody uwodzenia? Dlaczego reżyser zadzwonił właśnie do niego i zaproponował mu rolę? Jak myślicie, czy główny bohater filmu "Szkoła uwodzenia Czesława M." ma coś wspólnego z prawdziwym Czesławem Mozilem?

  W weekend w Dzień Dobry TVN gotowa na wszystko, a na pewno na miłość - Eva Longoria o swoim mężu. Następnie: miejsce Nowy Jork i wyjątkowa przewodniczka - co pokazała nam Edyta Herbuś? Oprócz tego Filip Chajzer i Czesław Mozil idą na podryw, Wojtek Łuszczykiewicz i Maja Włoszczowska przedstawiają swoje rodzeństwo. A my pijemy poranną kawę z Weroniką Książkiewicz - to Was postawi na nogi. Na program zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Czesław Mozil porzuci życie warszawskiego celebryty i założył szkołę uwodzenia - przynajmniej w filmie :) Muzyk powiedział, o czym jest historia, w której gra, a od reżysera Aleksandra Dembskiego dowiedzieliśmy się, dlaczego wybrał do jednej z głównych ról Czesława. Byliśmy też na planie filmu.

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: Marcin Gortat ze swoim podopiecznym - czy stęsknił się za żyrafkiem? Oprócz tego: Czesław Mozil spełnia marzenie i zostaje aktorem. A także: przełom w leczeniu otyłości - o swojej historii zmniejszenia żołądka powie Henryka Krzywonos.

  Projekt Kino Mocne to współczesna interpretacja największych przedwojennych szlagierów polskiego kina. Wzięli w nim udział muzycy, którzy nie ukrywają swoich filmowych fascynacji. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN: Czesław Mozil, Tomek Lipiński, Asja Czajkowska i Robert Brylewski. Obok nich usiadł pomysłodawca projektu Darek Makaruk. Powiedzieli nam o powodach wzięcia udziału w projekcie i pracy nad płytą.

  W sobotę w Dzień dobry TVN Kinga Preis - jak wypadł jej taneczny debiut? Tak dobrze, że "Wszystko gra". Oprócz tego: artysta wszechstronny - Czesław Mozil na "przedwojenną nutę". A potem: aktorka po godzinach - Sonia Bohosiewicz na spływie kajakowym. A na koniec: największa gwiazda młodego pokolenia i świetna wiadomość dla jego fanek - na naszej scenie i czacie Dawid Kwiatkowski. Zaczynamy o 8.00. Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Czesław Mozil razem z orkiestrą Arte Dei Suonatori pracuje nad nową płytą. W swoich piosenkach porusza trudne tematy, jak choćby emigracja, ale śmieje się także z samego siebie. Za co kocha nasz kraj, a co go w Polsce najbardziej drażni? O swoim nowym projekcie opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN.

  Pięć lat temu Krzysztof Wójcik, jako pierwszy i jedyny w historii teleturnieju Milionerzy, zdobył główną nagrodę. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak zmieniło się jego życie po wygraniu miliona złotych. Często wraca do tego momentu, kiedy usłyszał od Huberta Urbańskiego, że zdobył fortunę? Czy wydał już wszystkie pieniądze z Milionerów?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: talent, który przekracza granice - Fair Play Crew o tym, jak został sensacją w czesko-słowackim Mam Talent. Następnie: co Czesław Mozil ma wspólnego ze zwycięzcą Milionerów sprzed pięciu lat? Agnieszka Chylińska - do czego po raz czwarty zainspirowały ją własne dzieci? A na koniec zaśpiewają na naszej scenie i porozmawiają na czacie Bracia Cugowscy. Bądźcie z nami o 8.30. Zapraszają Magda Mołek i Marcin Meller.

  Niedawno ukazała się na rynku wydawniczym biografia Czesława Mozila „Nie tak łatwo być Czesławem”. Współautorem książki jest dziennikarz muzyczny Jarek Szubrycht. Dlaczego tak młody człowiek napisał książkę o sobie? Co czuje do Polski - miłość, czy - to co niektórzy mu zarzucają - niechęć? Jak należy rozumieć tytuł książki? Artysta był gościem Dzień Dobry TVN.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Czesław Mozil - o tym, co ważne w przyszłości i o tym, co miało znaczenie w przeszłości. Oprócz tego ważna sprawa wagi codziennej - czy warto iść na udry z własnymi sąsiadami? A na koniec emocje, które może wywołać tylko taka Singielka. Na pewno będziecie chcieli poznać ją bliżej. Bądźcie z nami o 8.30!

  Już od 10 lat Dzień Dobry TVN towarzyszy wielu polskim gwiazdom, pokazując ich drogę do sukcesu i sławy. Wśród nich byli nasi goście: aktor Piotr Głowacki, muzyk Czesław Mozil, piosenkarka Natalia Nykiel i modelka Zuzanna Bijoch. Ile mieli lat, kiedy zaczynali swoje kariery? Jakie momenty były dla nich przełomowe? Kto z nich chce pracować na Wall Street? Podczas rozmowy doszło do pewnej nieprzewidzianej sytuacji.

  W niedzielę będzie się działo! Martyna Wojciechowska spotyka najmniejszą kobietę świata a my zastanawiamy się, czy dziś obowiązująca uroda to ..brak urody? O tym modelki i modele o charakterystycznym wyglądzie. Następnie znani, którzy inspirują: Czesław Mozil i Zuzanna Bijoch wspominają siebie sprzed 10 lat. A na koniec Jarosław Wałęsa i jego "10" lat z "Dzień Dobry TVN". Bądźcie z nami jutro o 8.30.

  Czy "Gang Olafa" pod kierownictwem, wujka, nauczyciela i starszego kolegi w jednym czyli Czesława Mozila, przejdzie do kolejnego etapu "Małych Gigantów"? O tańcu, luzie scenicznym i tremie przed występami rozmawialiśmy z Kacprem, Małgosią i Czesławem. 6 odcinek Małych Gigantów już dziś o 20.00! Zapraszamy!

  Iza Miko przyjechała z Los Angeles do Polski na zaproszenie Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała nam, jakie wrażenie zrobił na niej Kuba Wojewódzki i czym ją zaskoczy. Czy bała się tej pierwszej wizyty u Wojewódzkiego? O czym nie chciała z nim rozmawiać? Dlaczego i czym Czesław Mozil wyprowadził Izę Miko z równowagi?

  Pan Jan jest wielkim fanem piłki kopanej. Jest dumny z gry polskiej reprezentacji w piłce nożnej i według niego nasi w ostatnim czasie wykonali krok... mil(ik)owy. Panie Janie, niestety dowcip o Szkotach i ich skąpstwie nie sprawdził się ;) W roli Pana Jana wystąpił satyryk Marcin Daniec.