Michał Czernecki

  Michał Czernecki

  Ponad 125 tys. widzów obejrzało w pierwszy weekend wyświetlania w kinach film "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy". To oparta na faktach historia niewinnie skazanego człowieka, który trafił do więzienia na 18 lat. O przygotowaniach do roli i pracy na planie opowiedzieli w naszym programie grający w filmie aktorzy Michał Czernecki i Sebastian Stankiewicz.

  Już 23 listopada na ekranach kin zagości film Michała Kwiecińskiego pt. „Miłość jest wszystkim”. Jest to komedia romantyczna, której akcja dzieje się w czasie grudniowych przygotowań do gwiazdki. O filmie i swojej roli, do której przygotowywał się m.in. w reżyserce Dzień Dobry TVN, opowiedział nam Michał Czernecki. Jak mu się podobało "na zapleczu" naszego programu?

  W komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" zobaczymy między innymi: Mateusza Damięckiego, Macieja Musiała, Michała Czerneckiego i Olafa Lubaszenkę. Czy postacie, które grają inicjują miłość czy są raczej bierne? Na jednej z sesji zdjęciowych promujących film pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Aktor "Diagnozy" Michał Czernecki wydał książkę, w której rozprawił się z demonami przeszłości. Aktor opowiedział o walce z depresją, dwóch próbach samobójczych oraz o traumatycznych doświadczeniach z dzieciństwa. Czy wydając tę książkę nie bał się o swój wizerunek? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Są artyści, którzy nie próżnują w wakacje. Należą do nich: aktorka Aldona Jankowska, stand-uper Antoni Syrek-Dąbrowski i aktor Artur Barciś, którzy podczas kanikuły występują na letnich scenach. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry Wakacje, aby zapytać, czym różni się gra w teatrze od tej w plenerze. Jak reagują, kiedy publiczność zachowuje się tak, jakby chciała być dodatkowym aktorem na scenie?

  W serialu "Diagnoza" aktorzy często posługują się mową śląską, między innymi Michał Czernecki, który w "Diagnozie" gra lekarza - Piotra Sadzika. Czy trudno było mu nauczyć się mowy śląskiej? Czy miał kiedykolwiek styczność z z tym etnolektem? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy również Mateusza Sebastiana, który jest oficjalnym konsultantem zajmującym się mową śląską w serialu "Diagnoza". Jego rolą jest praca z aktorami i przekształcanie dialogów z języka polskiego na śląski. Jak ocenia mowę śląską Michała?

  Od piątku można już oglądać w kinach komedię romantyczną Podatek od miłości. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Aleksandra Domańska i Michał Czernecki. Ola zagrała inspektora skarbowego, a Michał - kierownika Urzędu Kontroli Skarbowej. Lubią grać czarne charaktery i "śliskie postacie"? :) Na planie filmu oboje zetknęli się z boksem. Czy wcześniej trenowali ten sport? Aktorów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Olę zapytaliśmy również, jak całuje Grzegorz Damięcki :)

  Co najbardziej zaskoczyło naszych gości gdy przygotowywali się do swoich ról w serialu? Czy wiedzą już jaki los czeka główną bohaterkę i czy mogą uchylić nam rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradzili nam: ordynator chirurgii Maria Kaleta czyli Aleksandra Konieczna i Michał Czernecki grający Piotra Sadzika - szefa SOR-u w serialu "Diagnoza". Na serial zapraszamy we wtorki o 21.30.

  Kinga Burzyńska zabrała kamerę Dzień Dobry Wakacje na plan sesji zdjęciowej aktorów z serialu "Diagnoza". Czy traktują to jak pracę, czy raczej, jak dobrą zabawę i ... kto wygląda jak 2 miliony dolarów? ;)

  Aktor Michał Czernecki jest znany z wielu serialowych kreacji oraz doskonałej roli w filmie Wojna polsko-ruska. Jesienią będziemy mogli go zobaczyć w najnowszym serialu TVN „Diagnoza”. Aktora zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby powiedział o życiu w Będzinie i pracy w Warszawie. Co zawdzięcza swoim nauczycielkom z liceum? Czy obserwował Jacka Kurskiego, zanim zagrał go w Uchu Prezesa? O czym będzie serial "Diagnoza"?

  Planeta Singli to lekka komedia romantyczna, która wywołuje uśmiech i wyciska łzy. W weekend otwarcia zobaczyło ją aż 200 tysięcy widzów. W Dzień Dobry TVN gościliśmy aktorów grających w tym filmie: Tomasza Karolaka i Michała Czerneckiego. Ten pierwszy gra ojca nastolatki, którego małżeństwo drży w posadach, a drugi - samotnego ojca, który szuka miłości w sieci. Powiedzieli nam o swoich ojcowskich doświadczeniach.

  Naszymi gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN byli znani reprezentanci tzw. "słoików". Skąd przybyli do Warszawy Marek Zuber, Michał Czernecki i Joanna Kluzik-Rostkowska?