Gwiazdy

Katarzyna Grochola 3. rocznicę ślubu spędza bez męża. Podzieliła się za to z fanami osobistymi zdjęciami

Gwiazdy

Aktualizacja:
Katarzyna Grochola, Stanisław Bartosik

Katarzyna Grochola i jej mąż, Stanisław, świętują kolejną rocznicę ślubu. Trzy lata temu para stanęła na ślubnym kobiercu, jednak w tym roku nie mogą razem celebrować tych wyjątkowych chwil - dzieli ich zbyt duża odległość. W swoim poście pisarka dała swoim obserwatorom wyjątkową radę.

Katarzyna Grochola pokazała zdjęcie ślubne

W opublikowanym na Instagramie poście pisarka przyznaje, że nie spędzi rocznicy ślubu z mężem. "Mamy 3 rocznicę, dziś nas dzieli ponad 2 tysiące km'. Wykorzystała jednak okazję i podzieliła się ze swoimi obserwatorami przesłaniem:

Myślcie też o sobie ciepło i z miłością…

- czytamy.

Obok wymownego podpisu pojawiły się oczywiście zdjęcia pary - w tym ta najważniejsza, ślubna fotografia. Trzeba przyznać, że ciepło i miłość wprost emanuje z każdego kadru.

Fani do Katarzyny Grocholi: "Warto czekać na prawdziwą miłość"

Pod postem pojawiło się wiele życzeń dla pisarki i jej męża. Obok tych składanych przez fanów: "Życzę dalszych najpiękniejszych chwil spędzonych razem", "To oby jeszcze dziesięć kolejnych takich rocznic upłynęło Państwu w szczęściu i miłości", "Tylko miłość ❤️❤️❤️ Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dla Państwa", pojawiły się też komentarze od znanych przyjaciół pary. Gratulacje złożyli m.in. Wojtek Medyński, Adrianna Biedrzyńska i Sonia Bohosiewicz.

Zobacz wideo: W ogrodzie u Katarzyny Grocholi. Czy to właśnie tam powstają jej książki?

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości