Gwiazdy

Brat uczestniczki "Top Model" umiera. "Czasu mamy coraz mniej"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Karolina Brzuszczyńska

Karolina Brzuszczyńska szerokiej publiczności znana jest z udziału w programie "Top Model". Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Za ich pośrednictwem stara się zarażać fanów pozytywną energią i motywować do działania. Jednak w swoim ostatnim poście to ona prosi o pomoc. Modelka musi uzbierać półtora miliona złotych, aby uratować życie ukochanego brata.

Karolina Brzuszczyńska prosi o pomoc dla brata

Karolina Brzuszczyńska zdobyła popularność dzięki udziałowi w 9. edycji programu "Top Model". Choć programu nie wygrała, to doskonale sobie radzi po zakończeniu show. Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoimi życiem prywatnym, a także stara się zarażać ich pozytywną energią. Teraz jednak opublikowała na Instagramie przejmujący post, którym prosi o pomoc.

Choroby gwiazd

Monika Miller szczerze o swojej chorobie
Monika Miller szczerze o swojej chorobie
wideo 2/3

Celebrytka napisała bowiem, że jej brat jest poważnie chory i aby uratować mu życie wspólnie z rodziną muszą zdobyć - w krótkim czasie - 1,5 mln złotych. - Mamy za mało czasu, by uzbierać tak dużą kwotę własnymi środkami, dlatego proszę was o pomoc. Każda wpłata i każde udostępnienie będzie na wagę złota - czytamy w poście zamieszczonym przez modelkę.

Karolina Brzuszczyńska ma ciężko chorego brata. Z jaką chorobą walczy?

Z dalszej części wpisu dowiadujemy się, że brat Karoliny był honorowym dawcą krwi. Podczas jednego z pobrań został skierowany na badania. Testy wykazały, że mężczyzna choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. - W ciągu tego roku mój brat był kilkukrotnie jedną nogą po drugiej stronie. A my z rodziną czekaliśmy tylko na wieści ze szpitala. Po kolei każda z metod leczenia okazywała się nieskuteczna - czytamy.

Ratunkiem dla mężczyzny miał być przeszczep szpiku. Niestety zabieg zakończył się niepowodzeniem. Ostatnią szansą na powrót do zdrowia dla brata modelki może być terapia CAR-T. - Jest bardzo droga, ale ma wysoką skuteczność. Każdego dnia mój brat jest coraz słabszy, więc czasu mamy coraz mniej. Nie znam tak dobrodusznej i oddanej osoby jak mój braciszek. To człowiek anioł. Mój brat ma żonę i dwie córki, dla których chce, musi żyć - napisała modelka.

Osoby, które chcą wesprzeć modelkę wszystkie niezbędne informacje znajdą na jej profilu na Instagramie.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości