Gwiazdy

Julia Wieniawa współpracuje z chłopakiem Jessiki Mercedes. "Może powinnam zmienić profesję?"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Do tej pory Julia Wieniawa dała nam się poznać jako aktorka, piosenkarka, modelka, a nawet prezenterka. Tym razem zaprezentowała się w nieco innej roli, choć wciąż z muzyką w tle. Jak jej poszło?

Julia Wieniawa uchodzi za jedną z najlepiej opłacalnych gwiazd w polskim show-biznesie. Na swój sukces pracowała już jako nastolatka. Obecnie z powodzeniem realizuje się jako aktorka i z sporadycznie jako piosenkarka. Ostatnio odwiedziła studio nagraniowe, gdzie powstała najnowsza piosenka duetu Karaś&Rogucki.

Julia Wieniawa jako piosenkarka, a może lektorka?

Fani Julii Wieniawy co jakiś czas dopominają się o płytę swojej idolki. Zapracowana gwiazda skupia się teraz jednak głównie na kolejnych projektach filmowych i serialowych. Znalazła jednak czas, żeby nagrać piosenkę "Bezpieczny lot" z Piotrem Roguckim oraz Kubą Karasiem, prywatnie chłopakiem Jessiki Mercedes. Utwór można już odsłuchać na YouTube oraz w serwisach streamingowych.

- Dziękuję za zaproszenie! To była przyjemność. PS. Może powinnam jednak zmienić profesję i czytać filmy przyrodnicze? - zażartowała gwiazda na Instagramie.

Skąd akurat takie nawiązanie? Okazuje się, że Wieniawa nie tylko śpiewa w utworze "Bezpieczny lot", ale też zmysłowo recytuje kwestie stewardessy. Trzeba przyznać, że ze swoim głosem sprawdziłaby się w roli lektorki. Czyżby rosła nowa konkurencja dla Krystyny Czubówny ?

Julia Wieniawa nagrała utwór z duetem Karaś&Rogucki

Duet Karaś&Rogucki działa na polskiej scenie od niedawna, ale panowie to prawdziwi weterani. Piotra Roguckiego z zespołu COMA nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kuba Karaś mimo młodego wieku (ma dopiero 24 lata) wydał już trzy płyty z Justyną Święs jako duet The Dumplings , a także produkował i remiksował utwory dla innych polskich artystów, w tym Natalii Nykiel czy Marceliny.

Julię Wieniawę mogliśmy usłyszeć wcześniej w jej solowych singlach. Piosenka "Nie muszę" była przebojem na wielu imprezach, a w dodatku pokryła się podwójną platyną.

Zobacz wideo: Jak z kwarantanną radzi sobie Julia Wieniawa

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz pokazuje ciążowy brzuch. Fani zachwyceni: "To zdjęcie jest wybitne"

Ewa Drzyzga poruszona jak nigdy. "To jest coś, czego nie rozumiem i nie mogę zrozumieć"

Widzowie "Aplauz, aplauz!" pokochali 8-letnią Jagodę Wypych. Jak dziś wygląda?

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości