Gwiazdy

Julia Kamińska o roli w "BrzydUli". Czy stęskniła się za Ulą Cieplak?

Gwiazdy

Fani "BrzydUli" z coraz większym zniecierpliwieniem wyczekują powrotu swojego ulubionego serialu. Prace nad kultową produkcją idą pełną parą. W głównych rolach ponownie zobaczymy Julię Kamińską, Filipa Bobka oraz Małgorzatę Sochę. Odtwórczyni tytułowej postaci zdradziła, czy tęskniła za swoją bohaterką.

Julia Kamińska wraca jako Ula Cieplak

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o tym, że "BrzydUla" wraca na naszą antenę po ponad 10 latach. Fani kultowego serialu nie kryli radości. Podobnie z resztą, jak odtwórcy głównych ról - Julia Kamińska i Filip Bobek. Okazuje się jednak, że jakiś czas temu nastawienie serialowej Uli Cieplak było zgoła inne. W jednym z niedawnych wywiadów Kamińska przyznała, że jeszcze kilka lat temu niechętnie myślała o granej przez siebie postaci.

10 lat temu bym powiedziała, że nie chcę jej widzieć, bo byłam bardzo zmęczona, ale przez te 10 lat zdążyłam się bardzo za nią stęsknić

– zdradziła Julia.

To była rola, od której tak naprawdę wszystko się w moim życiu zawodowym zaczęło. W związku z czym bardzo dużo Uli zawdzięczam i teraz z przyjemnością do niej wracam

- dodała.

"BrzydUla" – nowi bohaterowie

W serialu obok znanych już twarzy pojawiają się również zupełnie nowe postaci. Na początku lipca okazało się, że będzie to Katarzyna Żak, która z radością przyjęła propozycję zagrania w "BrzydUli". Dzięki ostatnim zdjęciom, które opublikowano na oficjalnym Instagramie produkcji, dowiedzieliśmy się też, że do zgranej ekipy dołączyli Piotr Rogucki i Rafał Mohr. W jakich rolach ich zobaczymy? To Sławo i Miro - nowi projektanci.

"BrzydUla" - nowy sezon

Serial "BrzydUla" po 10 latach ponownie zagości w naszych domach i już tej jesieni bawić nas będą nowe przygody Uli Cieplak. W produkcji oprócz wyżej wymienionych zobaczymy m.in. Maję Hirsch, Łukasza Garlickiego i Weronikę Książkiewicz.

Zaplanowanych zostało aż 180 odcinków "BrzydUli 2". Nie będzie to więc kolejny miniserial tak jak produkcje, które w ostatnim czasie zdobyły dużą popularność. Mowa tu chociażby o dwóch częściach "Chyłki" czy "Szadzi".

Za scenariusz do "BrzydUli" odpowiedzialna jest grupa Piotra Jaska, do której należy m.in. Julia Kamińska. Z kolei na wizerunkiem serialowej Uli Cieplak czuwają Ewa Drobiec oraz Waldemar Pokromski.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości