Julia Kamińska debiutuje w branży muzycznej. W sieci pojawił się pierwszy singiel "Żal mi"

Julia Kamińska debiutuje w branży muzycznej
Co nowego w show-biznesie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Julia Kamińska rozpoczyna nową drogę. W tym roku aktorka postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej. W sieci właśnie ukazał się pierwszy singiel "Żal mi" nagrany w duecie ze Skubasem. Kiedy możemy spodziewać się płyty?

Julia Kamińska – debiut wokalny

Julia Kamińska to aktorka, która dała się poznać w 2008 roku za sprawą kultowego serialu "BrzydUla". Na swoim koncie ma jednak zdecydowanie więcej sukcesów. Produkcje filmowe, teatralne, a także udział w programie Mask Singer, w którym była jurorem.

Po wielu projektach przyszedł czas na nowości. Julia Kamińska rozpoczyna muzyczną drogę. Wraz ze Skubasem nagrała debiutancki singiel "Żal mi". Utwór zachowany w nurcie indie pop, to wspomnienia miłości, która pozostawiła po sobie żal i rozgoryczenie. Dopełnieniem muzyki jest filmowy teledysk, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Piotr Jasek.

- W tekście i muzyce utworu "Żal mi", kryją się prawdziwe emocje. Mam nadzieję, że uda nam się poruszyć słuchaczy, albo przynajmniej wprawić ich w nostalgiczny nastrój – mówi Julia Kamińska.

Julia Kamińska pracuje nad albumem

Julia Kamińska nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na stronie wytwórni czytamy, że aktorka wraz z producentem Marcinem Macukiem prowadzi intensywne prace nad albumem. Ten pojawi się jeszcze w tym roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Materiał prasowy

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?