Gwiazdy

"Tak przejmujący i nieprawdopodobny scenariusz rzadko się zdarza". Czym zaskoczy widzów film "Johnny"?

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Nieznane tajemnice ks. Jana Kaczkowskiego
Nieznane tajemnice ks. Jana Kaczkowskiego Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Na ekranach polskich kin zagościł film oparty na faktach z życia ks. Jana Kaczkowskiego. "Johnny" w reżyserii Daniela Jaroszka to chwytający za serce obraz o miłości do świata i drugiego człowieka. W Dzień Dobry TVN o kulisach powstawania produkcji opowiedzieli aktorzy Maria Pakulnis i Witold Dębicki.

"Johnny" - historia ks. Jana Kaczkowskiego

Kinowa premiera filmu "Johnny" odbyła się 23 września 2022 roku. Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o ks. Janie Kaczkowskim to odpowiedź na potrzeby widzów, którzy nie boją się stawić czoła różnorodnym emocjom. Obraz nade wszystko wzrusza i inspiruje, a jednocześnie składania do głębokiej refleksji na temat wyznawanych we współczesnym świecie wartości.

- Tak przejmujący i nieprawdopodobny scenariusz rzadko się zdarza (...). Wszyscy od początku mieliśmy poczucie, że bierzemy udział w czymś ważnym, wyjątkowym i pięknym - zapewniła Maria Pakulnis.

"Johnny" - film, który podbija serca widzów

Film o duchownym, który odmienił życie wielu ludzi, przyciągnął do kin rzeszę zaciekawionych widzów. Co więcej, został nagrodzony podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Nie da się ukryć, że na wielki sukces produkcji w dużej mierze wpłynął poruszający scenariusz. Maria Pakulnis nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

- Nie mogłam się od niego oderwać. Pamiętam, że zaległa we mnie totalna cisza, a potem rozryczałam się jak dziecko - podsumowała aktorka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości