Gwiazdy

Daria Widawska żałuje, że została aktorką? "Komuś się ciągle nie podobam i nauczyłam się z tym żyć"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Daria Widawska o ocenianiu wyglądu
Daria Widawska o ocenianiu wygląduDzień Dobry TVN Online
wideo 2/6

O tym, że zawód aktora nie jest prosty, doskonale wie Daria Widawska. Zabieganie o rolę wiąże się z ciągłym ocenianiem nie tylko umiejętności, ale także wyglądu. Według aktorki trzeba nauczyć się z tym żyć. W rozmowie z Darią Pacańską, zdradziła czy kiedykolwiek żałowała, że wybrała właśnie taką ścieżkę zawodową.

Daria Widawska o ocenianiu wyglądu

Daria Widawska w rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym, że wielokrotnie czuła się zawstydzona przez inne osoby oceniające jej wygląd.

- Ja jestem zazwyczaj za gruba dla kogoś, mam za duże piersi, jestem za stara, kiedyś byłam za młoda. My, aktorzy, jesteśmy poddawani ciągłej ocenie naszego ciała - wyznała aktorka.

I dodała:

- Komuś się ciągle nie podobam i nauczyłam się z tym żyć. Jedyne, co mam do powiedzenia w tym zakresie to chyba to, że jestem wdzięczna moim rodzicom, że dali mi ogromną dozę pewności siebie. Pomimo negatywnych, krytycznych uwag ja funkcjonuję zdrowo i normalnie. To nie oznacza, że mnie to nie dotyka, ale wiem, gdzie są rzeczy ważne i ważniejsze. To, jak wyglądam, nie definiuje tego, kim jestem.

Daria Widawska o trudach związanych z byciem aktorką

Daria Widawska podkreśliła, że zawód aktora wiąże się z przyjmowaniem krytyki. Jeśli ktoś chce grać, to, jej zdaniem, powinien nauczyć się z tym żyć.

- Jesteśmy poddawani ciągłej ocenie, łącznie z umiejętnościami, co jak wiadomo, w naszym zawodzie jest bardzo subiektywne - zaznaczyła.

Zapytaliśmy Darię Widawską, czy kiedykolwiek zdarzyło jej się żałować, że wybrała właśnie taką ścieżkę zawodową?

- Nie. Odpowiedź jest prosta. Pomimo tego wszystkiego, pomimo ocen, nigdy nie żałowałam mojego wyboru - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości