Daria Widawska

  Daria Widawska

  Niewiele znanych w show-biznesie kobiet decyduje się na dłuższy urlop macierzyński. A jak było w przypadku wokalistki Anny Wyszkoni oraz aktorek Darii Widawskiej i Katarzyny Glinki? O swoich doświadczeniach powiedziały w Dzień Dobry TVN.

  Ponad 70 proc. kobiet źle dobiera biustonosz. O tym, jakie błędy popełniamy przy wyborze biustonosza i jak prawidłowo dobrać biustonosz rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z brafitterką Izabelą Sakutovą, autorką książki "Lifting piersi bez skalpela", oraz z aktorką Darią Widawską, która kiedyś zaliczyła modową wpadkę z biustonoszem w roli głównej. Jeżeli chcesz, by twoje piersi zachowały jędrność i kształt i, by nie obciążały kręgosłupa - zadbaj o odpowiedni stanik. Zobaczcie, jak to zrobić.

  W kawiarence Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska gościła 10 finalistów akcji Mistrz Smaku: Agatę i Sylwię (kategoria "Kocham"), Zuzę i Michała (kategoria "Smakuję"), Matrę i Tomasza (kategoria "Lubię"), Kasię i Milenę (kategoria "Szanuję") oraz Asię i Daniela (kategoria "Pomagam"). Dlaczego zgłaszający zgłosili swoich zgłaszanych? I komu w jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Daria Widawska i Robert Sowa wręczyło główną nagrodę w wysokości 100 000 zł?

  Trwa wspólna akcja telewizji TVN i marki Prymat. Jury rozpoczęło obrady. Kto został przewodniczącym jury akcji "Mistrz Smaku" - Michel Moran czy Robert Sowa? Kto nie zgadza się z tym wyborem? Jacy kandydaci na "Mistrza Smaku" podobają się Darii Widawskiej, a jacy Grażynie Wolszczak? Głosowanie trwa od 8 do 24 listopada.

  W ramach akcji Mistrz Smaku gościliśmy w Dzień Dobry TVN Justynę Ryngajłło-Głowacką, Jana Ryngajłło i aktorkę Darię Widawską. Przygotowali dla nas: penne z bakłażanem, wegańską fasolkę po bretońsku i tatara z suszonych pomidorów.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorów akcji "Mistrz Smaku": Grażynę Wolszczak, Darię Widawską, Roberta Sowę i Michela Morana. Jaka jest ich ulubiona potrawa? Kto kojarzy im się z dobrą kuchnią? Co na śniadanie w dzieciństwie jadał Robert Sowa, a co Daria Widawska? Który z jurorów "Mistrza Smaku" nie potrafi gotować?

  Kobiety mają dziewięć miesięcy, żeby przygotować się emocjonalnie do bycia mamą. A co z ojcami? Czy do bycia tatą trzeba dorosnąć? Jak mężczyźni uczą się ojcostwa? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z aktorką Darią Widawską, dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim i aktorem Wojciechem Błachem.

  Nagość w sztuce obecna jest od zawsze. O idealnych proporcjach ludzkiego ciała, różnicach między sztuką i pornografią oraz o tym, "Dlaczego sztuka pełna jest golasów" Anna Senkara rozmawiała z autorką książki o tym tytule - Susie Hodge. W studiu Dzień Dobry TVN, wspólnie z Darią Widawską i Moniką Staruch rozmawialiśmy o tym, czy wstydzimy się nagości i jak rozmawiać o niej z dzieckiem. Czy nagość jest "tabu"?

  Między synami Darii Widawskiej jest 7 lat różnicy. Jak udaje jej się pogodzić pracę z wychowywanie dzieci i prowadzeniem domu? Czy ma jakieś triki, które ułatwiają jej życie? Jak dogadują się jej pociechy? Z młodą mamą i aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak powiedziała Lara Gessler, "zegar cyka do lata". Oznacza to więc, że czas zacząć przygotowywać się na pokazanie kawałka ciała na plaży. Czy gwiazdy zaczęły się już na to przygotowywać? Stosują ćwiczenia czy dietę? A może jedno i drugie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN rozmawiała z Larą Gessler, Darią Widawską, Patricią Kazadi, Rafałem Maślakiem, Joanną Orleańską, Radkiem Rocińskim i Piotrem Sałatą.

  Popularność ma swoje jasne i ciemne strony. Co o tych drugich mogą powiedzieć: Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Edyta Olszówka, Daria Widawska, Edyta Herbuś, Roma Gąsiorowska, Michał Żurawski i Tomasz Ossoliński? Kto z nich postraszył fotoreportera? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: aktorka Daria Widawska, wokalista Wojciech Łuszczykiewicz i aktorka Anna Oberc. Jak nasi goście wspominają czasy szkolne? Czy była to trauma, czy dobry okres? Który etap edukacji był dla nich najważniejszy? I czy byli dobrymi uczniami?

  Terapia komórkami macierzystymi napawa nadzieją lekarzy i pacjentów. Dlaczego? Ponieważ można z nich uzyskać komórki służące w leczeniu różnych chorób, często rzadkich, dotąd nieuleczalnych. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy hematologa i onkologa dziecięcego prof. dr hab. Krzysztofa Kałwaka, aby zapytać, w jakich chorobach mogą przydać się komórki macierzyste i w jakich przypadkach należy zdecydować się na przechowywanie krwi pępowinowej. Obok niego usiadła aktorka Daria Widawska, która przechowuje w Banku Komórek Macierzystych krew pępowinową. Dlaczego aktorka zdecydowała się na to?

  Akademia Przyszłości pomaga dzieciom mającym trudności w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. O szczegółach akcji rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Prezesem Stowarzyszenia Wiosna księdzem Jackiem Stryczkiem oraz zaangażowanymi w projekt aktorkami: Darią Widawską i Joanną Jabłczyńską.

  W środę w Dzień Dobry TVN: kim chcieli być w dorosłym życiu: mała Daria, Joasia i Jacek? O marzeniach, które stały się rzeczywistością: Widawska, Jabłczyńska i ksiądz Stryczek. Następnie: pięć w jednym - polski ewenement odzieżowy, czyli ubrania, które zmieniają się wraz z naszymi dziećmi. A na koniec: na kłopoty Wiesiek - co zrobić z zepsutą szufladą? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Poznali się ponad 8 lat temu na planie serialu „39 i pół”. Alan wcielił się wówczas w postać Patryka - syna Anki, czyli Darii Widawskiej. Teraz po wielu latach przerwy Daria i Alan ponownie będą współpracować, tyle że nie na planie filmowym, a na deskach teatru. W jakiej zobaczymy ich sztuce? Czy wspierają się na próbach? I jakich wskazówek udzieliła debiutującemu w teatrze Alanowi doświadczona aktorka?

  W październiku Daria Widawska po raz drugi została mamą. Jak ma na imię jej drugi syn? Kiedy aktorka wraca do pracy? I czy planuje trzecią ciążę? Z Darią Widawską rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: szampańska atmosfera i przedsylwestrowe pogotowie modowe Alicji Napiórkowskiej, czyli najmodniejsze stylizacje na pożegnanie 2015 roku. W programie także: jasnowidz Krzysztof Jackowski i jego noworoczne przepowiednie oraz Daria Widawska o podwójnym macierzyństwie, w pierwszym wywidzie po urodzeniu drugiego syna. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Wykształcenie odpowiedniej postawy u dzieci związanej z zarządzaniem finansami jest niezwykle trudnym zadaniem. Kiedy należy rozpocząć edukację finansową naszych pociech? Jak nauczyć je czym jest zarabianie pieniędzy? Kiedy dawanie kieszonkowego ma sens? Co powinno być wyznacznikiem jego wysokości? Gośćmi Dzień Dobry TVN były Aleksandra Piotrowska, psycholog dziecięcy oraz Daria Widawska, aktorka i mama 7-letniego syna. Czy dajecie swoim dzieciom kieszonkowe?

  Z okazji Dnia Matki dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, dlaczego ich mamy są wyjątkowe. Jakie odpowiedzi usłyszała od Natalii Siwiec, Mai Sablewskiej i Darii Widawskiej? Jaki kontakt ze swoją mamą ma Małgorzata Rozenek, a jaki z przyszłą teściową?