Daria Widawska od lat jest w szczęśliwym małżeństwie. Jak to robi? "Wszystko okazuje się proste"

Bez tytułu
Źródło: TVN Style
"Rogalska Show" - Daria Widawska o związku
"Rogalska Show" - Daria Widawska o związku
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Daria Widawska już od 24 lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z operatorem filmowym Michałem Jarosińskim. W nowym odcinku programu "Rogalska Show" aktorka opowiedziała, jak udaje im się pielęgnować to uczucie. Czy zna uniwersalną receptę na udaną relację?

Daria Widawska w programie "Rogalska Show"

W niedzielę, 19 maja, premierę miał najnowszy odcinek programu "Rogalska Show", w którym Marzena Rogalska prowadzi szczerze rozmowy z gwiazdami. Gościnią dziennikarki była ceniona aktorka Daria Widawska. Tematem romowy było między innymi to, jak układa jej się w związku.

Mężem aktorki od 24 lat jest Michał Jarosiński - operator filmowy. Para doczekała się dwóch synów. Marzena Rogalska zapytała Darię Widawską m.in. o to, jak wygląda związek z osobą zajmującą się tą profesją. Gwiazda zaznaczyła, że zawód ukochanego nie ma znaczenia, ponieważ "żyje się z człowiekiem, a nie jego zawodem".

Recepta na udany związek

Daria Widawska opowiedziała też o tym, jak dba o swoją relacje z mężem. - To jest pewne szczęście, że w odpowiednim momencie, w odpowiednim czasie spotkały się dwie osoby, które zapragnęły ze sobą być oraz, że na drodze tych dwóch osób wydarzyło się tak, że one do siebie pasują i potrafią się ze sobą dogadać - powiedziała aktorka w "Rogalska Show".

Gwiazda zaznaczyła jednak, że w każdym związku zdarzają się nieporozumienia. - Nie znam pary bez kłócenia. Nawet te najwspanialsze, które ze sobą chodzą za rączkę i uznajemy, że są taką parą z obrazka idealną. To jest normalne, że pewne wyładowania energetyczne muszą się sprężyć w jakiś okolicznościach temu sprzyjających - tłumaczyła.

Daria Widawska podkreśliła, że "życie codzienne jest ciężką pracą".

- Jeżeli wyjdziemy z założenia, że szanujemy, kochamy i naprawdę głęboko czujemy coś do tej drugiej osoby, z którą dzielimy świat, to wszystko okazuje się bardzo proste. Ja nie mam tu recepty - podsumowała.

Zobacz fragment rozmowy z aktorką w materiale wideo.

Rogalska Widawska operator
"Rogalska Show" - Daria Widawska o związku
Źródło: TVN Style

"Rogalska Show" - kiedy i gdzie oglądać?

Program "Rogalska Show" możesz oglądać w niedzielę o godz. 20 w TVN Style. Odcinki, w tym ten z Darią Widawską dostępne są na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN Style

Źródło zdjęcia głównego: TVN Style

podziel się:

Pozostałe wiadomości