Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się niespodzianką z okazji rocznicy: „Minęły dwa lata, od kiedy mieszkamy razem”

Gwiazdy

Mija drugi rok, odkąd Joanna Przetakiewicz zamieszkała wspólnie z Rinke Rooyensem. Z okazji rocznicy projektantka otrzymała od ukochanego niesamowitą niespodziankę. Co takiego przygotował partner? Założycielka domu mody „La Mania” prezentem pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Joanna i Rinke – związek

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są razem już ponad trzy lata i wszystko wskazuje na to, że są dla siebie stworzeni. Para świetnie się dogaduje, a miłość bije z każdego zdjęcia, które publikowane jest w mediach społecznościowych.

Trzeba przyznać, że producent telewizyjny dba o swoją ukochaną i na każdym kroku zaskakuje ją dowodami swojej miłości. Liczne prezenty, pokój hotelowy zsypany różami czy pomieszczenie wypełnione balonami to już przeszłość. Z okazji drugiej rocznicy mieszkania pod jednym dachem, Rinke wpadł na nowy pomysł.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens świętują rocznicę

W tym roku Joanna i Rinke świętują drugą rocznicę wspólnego mieszkania. Z tej okazji partner przygotował dla projektantki niespodziankę. Joanna po wyjściu z apartamentu w Londynie ujrzała nad drzwiami wielki balonowy napis „Wonder Woman” oraz przejście w kształcie serca . Zaskoczona i wzruszona Joanna postanowiła podzielić się tą chwilą z fanami. Na Instagramie opublikowała filmik i opatrzyła go opisem:

NIESPODZIANKA z rodzaju #szał i #obłęd Rinke Rooyens kochany! Ty zawsze myślisz jak mnie zaskoczyć, jak zrobić mi przyjemność. Dzisiaj jest nasza szczególna rocznica. Minęły dwa lata, od kiedy mieszkamy razem. Najbardziej kocham w Tobie to, że tak bardzo dbasz i troszczysz się o innych. Serce, siła i mądrość w jednym. Kochane moje.

Fani nie kryli zdziwienia. Wiele osób szczerze przyznało, że zazdrości Joannie takiego partnera.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości