Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz projektuje koszulki w szczytnym celu 

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz projektuje koszulki w szczytnym celu 

Joanna Przetakiewicz kolejny raz stworzyła koszulki, z których cały dochód zostanie przekazany na działalności Fundacji TVN. Dziś projektantka wraz z Katarzyną Kolendą-Zaleską gościły w programie i opowiedziały o akcji. 

Wielkimi krokami zbliża się akcja Fundacji TVN „Nie jesteś sam” oraz „Podaruj misia”. Kolejny raz swoje wielkie serce pokazała Joanna Przetakiewicz, która po raz drugi zaprojektowała koszulki. Całkowity dochód z ich sprzedaży przekazany zostanie w ręce Fundacji TVN. Kto i gdzie może kupić koszulkę i na co zostanie przekazany cały dochód ze sprzedaży?

Koszulki Joanny Przetakiewicz

Joanna w ramach akcji zaprojektowała limitowane t-shirty. Jak wyglądają? Na koszulkach w centralnym punkcie widnieje hasło „Love is love”. Skąd pomysł na taki projekt?

Najwyższą wibracją, którą możemy mieć, jest miłość, do siebie i do innych. Dokładnie tym t-shirtem chcemy to przekazać.

- wytłumaczyła Joanna. 

Katarzyna Kolenda-Zalewska przyznała, że najważniejsza w przekazie jest prostota. Kochamy i pomagamy.

Na co przeznaczone będą pieniądze z akcji?

Koszulki projektu Joanny Przetakiewicz kosztują 190 zł. Można je nabyć w rozmiarze od 34 do 42 w sklepie online marki oraz w butikach La Mania.

Pieniądze idą przede wszystkim dla ludzi potrzebujących rehabilitacji i leczenia. Dzięki takim akcjom mamy pieniądze i możemy kontynuować cały czas leczenie. Najważniejsze jest to, żeby ludzie, którzy są naszymi podopiecznymi, mieli takie poczucie pewności, bezpieczeństwa i ciągłości.

- powiedziała Katarzyna Kolenda- Zaleska.

Gwiazdy w koszulkach Joanny Przetakiewicz

Na zakup koszulki projektantki zdecydowali się już Natalia Siwiec, Katarzyna Sokołowska, Anna Lewandowska, Maja Sablewska i Agnieszka Dygant.


Zobacz też:  

Co sądzisz o tym artykule?
80
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0