Gwiazdy

Joanna Moro karmi piersią i zachwyca się ruską banią. „Tak jak każdy uwielbiam ciepełko”

Gwiazdy

Joanna Moro

Zimą Joanna Moro dała się poznać jako miłośniczka morsowania. Teraz jednak aktorka zaskoczyła fanów swoją wizytą w ruskiej bani. O jej korzystnym wpływie na zdrowie gwiazda napisała pod opublikowanym w sieci zdjęciem, na którym widać, jak karmi swoją córeczkę Ewę.

Joanna Moro w saunie

Joanna Moro często pokazywała, że jest pasjonatką morsowania. Z kąpieli w lodowatej wodzie aktorka nie zrezygnowała nawet, gdy była w ciąży. Szybko rozprawiła się z osobami, które zarzucały jej, że w ten sposób krzywdzi swoje nienarodzone dziecko.

Lekarze mówią, że wody płodowe chronią dziecko. Ja nie wychładzam też swojego organizmu

- mówiła Joanna podczas styczniowej rozmowy z naszym reporterem Mateuszem Hładkim.

Tym razem gwiazda postanowiła skorzystać z dobroczynnych właściwości ruskiej bani, którą odwiedziła podczas rodzinnego pobytu na Lubelszczyźnie. Pochwaliła się tym wydarzeniem z fanami. Wrzuciła do sieci zdjęcie, a w opisie zachwalała zalety sauny. Na fotografii widać, jak karmi piersią swoją kilkumiesięczną córeczkę.

Uwielbiamy rosyjska banię!!! A Wy? Jakie sauny lubicie ? Bo choć jestem morsem - to w gruncie rzeczy tak jak każdy uwielbiam ciepełko ? a jeszcze jak są „wieniki” z brzozy czy dębu !!! I mąż Cię tak fajnie „wychłosta” to już w ogóle bajka; samo zdrowie! Polecam

- napisała pod postem.

Joanna Moro i jej córeczka Ewa

Post wzbudził spory odzew obserwatorów aktorki. Wielu z nich dzieliło się swoimi doświadczeniami z wizyt w saunie. Część z nich nie mogła też ukryć zachwytów nad uchwyconym wspólnym momentem Joanny i jej córeczki Ewy.

Najpiękniejszy widok świata????

- czytamy w jednym z komentarzy.

Piękna jak zawsze ???buziaki dla Ewci

- napisała inna użytkowniczka.

O narodzinach najmłodszej pociechy Joanna Moro poinformowała pod koniec stycznia. Aktorka i jej mąż mają jeszcze dwóch synów. To własnie oni mieli zaproponować dla swojej siostrzyczki imię Ewa.

Zobacz także:

Hipnoporody rozwiązaniem dla przyszłych mam. „To alternatywa dla znieczulenia”

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwsze urodziny synka. "Rośnie nam mały inżynier"

Oliwia i Łukasz pierwszy raz we troje. Mały Franek jest już w domu „Jest wzorowym niemowlakiem, nie możemy narzekać”

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości