Gwiazdy

Joanna Koroniewska skrytykowana przez internautę za zdjęcie. "Twoje dzieci to oglądają"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska ma duży dystans do siebie i nie boi się mówić co myśli. Przekonał się o tym jeden z internautów, który skrytykował ją za publikowanie zdjęć w bikini. Co aktorka odpowiedziała obserwatorowi?

Internauta skrytykował zdjęcia Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska jest jedną z gwiazd, które nie boją się pokazywać bez makijażu. Aktorka ceni swoją dojrzałą urodę i jest przeciwniczką poprawiania zdjęć, tylko po to, aby zdobyć uznanie innych. Ponadto stara się również inspirować do tego fanów, tłumacząc im, jak cenna jest naturalność i dystans do samego siebie.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Jednak nie wszystkim obserwatorom podoba się odważna postawa Joanny. Jeden z nich zwrócił uwagę na fakt, że aktorka publikuje zdjęcia z Hiszpanii, na których pozuje w bikini. - Te filmiki zostają, a później twoje dzieci to oglądają. Jesteś śliczna, cieszysz się nowym lokum i jest super, ale gdzieś te granice się zacierają - czytamy w komentarzu.

Joanna Koroniewska opowiada na zarzuty fana

Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać. - Jestem, bo tak tutaj chodzę cały czas - tak tutaj gorąco - a moje dzieci widzą mnie nago, więc spokojnie - nie uważam, że to niesmaczne, a normalne - odpowiedziała. Opinia internauty skłoniła aktorkę do przemyśleń, którymi podzieliła się w najnowszym poście na Instagramie.

- Nie rozumiem dlaczego wszyscy mamy być tacy sami, zachowywać się tak samo, dlaczego tekst "nie wypada" tak bardzo wbił się w nasze życie i je tak determinuje - wyjaśniła. Joanna Koroniewska zaznaczyła też, że sama nie patrzy na to, jak żyją inni, a jeśli to robi, to stara się przy okazji okazać swoje wsparcie i akceptację.

We wpisie aktorka nawiązała także do zarzutów odnoszących się do jej dzieci. - Są wychowywane na tolerancyjne i pełne szacunku wobec wszystkich i wszystkiego - podkreśliła. - Żyję i daję żyć innym. I dziś w ramach protestu ubiorę się w najkrótsze spodenki jakie mam - podsumowała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości