Gwiazdy

Aleksandra Żebrowska urodziła. "Mama x 4". Jej mąż pokazał urocze zdjęcie

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Aleksandra Żebrowska

Aleksandra i Michał Żebrowscy powitali na świecie czwarte dziecko. Szczęśliwy tata wiadomością pochwalili się w mediach społecznościowych. W komentarzach nie brakuje gratulacji od fanów aktora.

Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko

Aleksandra i Michał Żebrowscy mają trzech synów - Franciszka (ur. 2010 r.), Henryka (ur. 2013 r.) i Feliksa (ur. 2020 r.). 9 miesięcy temu żona aktorka ogłosiła, że spodziewają się kolejnego dziecka. Pod koniec lipca na świecie pojawił się nowy członek rodziny. Szczęśliwy tata malucha przekazał radosne informacje w mediach społecznościowych.

Mama x 4

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Znajomi i fani gratulowali parze, a także życzyli dużo zdrowia i spokoju dla całej rodziny. - "Gratulacje, wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki", "Gratulacje ja też jestem mamą razy4", "Gratulacje i zdrowia Mamie i Dzidzi" - pisali fani.

Aleksandra Żebrowska - macierzyństwo bez lukru

Ola nie ukrywa, że macierzyństwo choć piękne, jest także wymagające i wyczerpujące. Żona Michała Żebrowskiego pokazuje w sieci obrazki z życia wzięte i bez lukru mówi o trudach matczynej codzienności.

- Nauczyłam się, że warto dzielić się zarówno tym, co się nam podoba, jak i tym, co nie do końca nas zadowala, a potrafi bawić i jednoczyć. Z własnego doświadczenia wiem, że w trudnych chwilach najbardziej pomaga świadomość, że nie tylko ja tak mam, że inne kobiety podobnie się czują. To działa w obie strony. Za każdym razem, kiedy dzielę się jakimś obrazkiem z życia codziennego, otrzymuję ogromną ilość wsparcia, w tym memów, od mam, które borykają się z tymi samymi problemami. Kobiety identyfikują się ze mną, ale ja z nimi też – opowiadała w Viva.pl

Aleksandra otwarcie przyznaje również, że narodziny czwartego dziecka są cudem, jednak w ciąży była osiem razy i czterokrotnie poroniła.

Redakcja Dzień Dobry TVN gratuluje rodzicom.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości