Gwiazdy

Justyna Steczkowska prezentuje film z rodzinnej wycieczki. Narzeka na tłum i ceny. "Nie polecam"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska wybrała się na wycieczkę do Danii. Wokalistka skorzystała z okazji i odwiedziła tamtejszy park rozrywki. Pełne uśmiechu kadry z rodzinnego wyjazdu przeplotła z dość mało entuzjastycznym komentarzem na temat warunków i cen pobytu. Wyznała, że gdyby nie czas spędzony z bliskimi, nie miałaby miłych wspomnień. - Po prostu masakra - oceniła.

Justyna Steczkowska na wycieczce w Danii. Narzeka na tłumy i wysokie ceny

Justyna Steczkowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazuje niezwykle długą kolejkę osób próbujących dostać się do duńskiego Legolandu. Wokalistka skomentowała ten widok jednym zdaniem. - Po prostu masakra - stwierdziła ze śmiechem.

Z dalszej części filmu wynika, że mimo tłumów i długiego oczekiwania na wejście piosenkarka nie zrezygnowała z wizyty w parku rozrywki. Wraz z bliskimi skorzystała z tamtejszych atrakcji, które jednak nie zrekompensowały jej niekomfortowych warunków pobytu.

Drożyzna

Gdzie ulokować pieniądze podczas rekordowej inflacji?
Gdzie ulokować pieniądze podczas rekordowej inflacji?
wideo 2/4

- Kochani, raczej nie polecam. Od 10 lat prawie nic się tam nie zmieniło. Ludzi więcej niż być powinno. A poza tym wszystkie te atrakcje mamy już w Polsce w zdecydowanie lepszej cenie - oceniła gorzko w instagramowym wpisie.

Justyna Steczkowska podróżuje z rodziną

Kilka tygodni temu Justyna Steczkowska odpoczywała wraz z bliskimi w słonecznej Dalmacji. Wokalistka chętnie relacjonowała urlop w mediach społecznościowych, publikując zdjęcia, do których pozowała w stroju kąpielowym.

Koniec wakacji poza granicami Polski wiązał się z powrotem do obowiązków służbowych. Wokalistka zdążyła kilkukrotnie wystąpić na scenie i znów zrobiła sobie przerwę od pracy. Pobyt w Danii był dla niej przyjemnym przeżyciem wyłącznie dzięki obecności ważnych osób.

- Gdyby nie to, że byłam z rodziną i wspaniałymi przyjaciółmi, nie miałabym miłych wspomnień. Ale muszę przyznać, że Dania jest ładnym krajem i zachwyciło mnie ich Muzeum Wikingów w miejscowości Jelling - oznajmiła na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości