Gwiazdy

Jennifer Aniston pisze pamiętnik. Ujawni w nim tajniki rozstania z Bradem Pittem

Gwiazdy

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston w czasie kwarantanny nie próżnowała. Jak donosi "Us Weekly", aktorka poświęciła czas izolacji na powrót do wspomnień. Zaczęła pisać pamiętnik, w którym skupiła się na swoich przeżyciach związkowych, w tym także na relacji z Bradem Pittem. Według magazynu, Aniston zamierza opublikować swoje wspomnienia.

Jennifer Aniston napisała pamiętnik

Jennifer Aniston zdobyła międzynarodową sławę dzięki roli Rachel w serialu "Przyjaciele". To także na małym ekranie wypatrzył ją jej przyszły mąż, Brad Pitt. Jak powtarzał wielokrotnie w wywiadach, czuł, że po prostu musi ją poznać.

Aniston i Pitt pobrali się w 2000 roku po dwóch latach znajomości. Przez kolejne pięć ich związek świecił przykładem. Aż do 2005 roku, gdy para ogłosiła separację. Rozwiedli się w tym samym roku. Sam rozwód nie stanowił jednak wystarczającej pożywki dla mediów. Zaczęto spekulować na temat niewierności Brada. Pitt niedługo po rozstaniu z Aniston związał się z Angeliną Jolie, którą poznał na planie filmu "Mr. & Mrs. Smith". Był jeszcze wtedy w związku z Jennifer. Miłosny trójkąt trafił na pierwsze strony gazet, a na ulicach pojawiły się kobiety w koszulkach: "Team Jennifer" ("drużyna Jennifer") i "Team Angelina". Aniston zaszufladkowano bardzo szybko - stała się "tą zdradzoną", której należy współczuć. Jak czuła się z tym sama aktorka? Długo nie wypowiadała się na temat małżeństwa. Ciszę przerwała w 2015 roku.

Nikt nie zrobił niczego złego... Takie rzeczy czasem się dzieją

- powiedziała w wywiadzie dla "The Hollywood Reporter".

Ostatnie doniesienia świadczą jednak o tym, że nie do końca zgodziła się z łatką, którą jej przypięto, dlatego postanowiła napisać pamiętnik, w którym zamierza pokazać sprawy ze swojej perspektywy.

Spekulacje na temat rozstania Aniston z Pittem

Aniston prawdopodobnie odczuwa potrzebę pokazania swojej perspektywy również dlatego, że brukowce podały do opinii publicznej rzekomy powód jej rozstania z Bradem. Według nich, Aniston nie chciała mieć dzieci pomimo nacisku ze strony aktora. Jennifer skomentowała to na łamach "Vanity Fair".

Nigdy nie powiedziałam, że nie chcę mieć dzieci. Zawsze chciałam, chcę i będę chcieć! Nigdy nie zrezygnowałabym z tego doświadczenia na rzecz kariery

- wyznała w 2005 roku.

Mimo to, 51-letnia Aniston nie doczekała się potomstwa. Ponownie wyszła za mąż w 2015 roku za aktora, Justina Theroux. Związek jednak nie przetrwał, a para rozstała się pod koniec 2017 roku.

"Us Weekly" podaje, że ten wątek również zostanie poruszony w pamiętniku Jennifer. Nagłówek w gazecie pod jej zdjęciem głosi: "Nareszcie własnymi słowami". Według informatorów, publikacja ta będzie zawierała wszystkie pikantne szczegóły na temat romansów Aniston z Tatem Donovanem, Vincem Vaughnem, Justinem Theroux i, rzecz jasna, Bradem Pittem. W pamiętniku ma się również znaleźć odpowiedź na pytanie, które tabloidy zadają od lat - "Dlaczego Jennifer Aniston nigdy nie zdecydowała się na potomstwo?"

Nie pozostaje więc nic innego, niż czekać, aż Aniston zrobi ten niezwykle odważny krok i pokaże światu prawdziwą siebie.

Czy rzeczywiście się odważy?

Pisanie pamiętnika to nie jest jedyne zajęcie, któremu Jennifer oddawała się w czasie izolacji. Co jeszcze robiła? Sprawdź:

Zobacz także:

Jennifer Lopez zauważyła polską sobowtórkę. Kim jest Monika Chojdak?

Na świecie jest więcej ludzi mających dostęp do telefonu komórkowego niż do toalety

Coraz większe ognisko koronawirusa po weselu. Zakażonych ponad 150 osób, prawie 1000 na kwarantannie

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości