Gwiazdy

69-letnia Jane Seymour zachwyca zgrabną sylwetką. Aktorka opublikowała zdjęcia w bikini

Gwiazdy

Brytyjska aktorka Jane Seymour, znana przede wszystkim z głównej roli w serialu „Doktor Quinn”, może pochwalić się piękną, zgrabną sylwetką. Niedługo skończy 69 lat, a jej zdjęcia na Instagramie w bikini pokazują, że pomimo wieku jest w świetnej formie.

Jane Seymour i jej figura 30-latki

Forma aktorki jest ucieleśnieniem powiedzenia „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Jane wybrała się niedawno na Kostarykę, a jej posty z urlopu opublikowane na Instagramie wywołały istny zachwyt. Choć oczywiście nie u wszystkich. Niektórzy nie dowierzają, że 69-letnia kobieta może tak wyglądać i zarzucają aktorce przeróbkę fotografii.

Jane postanowiła skomentować zarzuty .

Nie przerobiłam żadnego z tych zdjęć. Pokazują mnie taką, jaka jestem. Spójrzcie na nie i na nagrania spod wodospadu - nie mam upiętych włosów ani makijażu, dosłownie za moment zostałam zmoczona przez lecącą w dół wodę

- powiedziała w rozmowie z amerykańskim magazynem "People".

Kariera brytyjskiej aktorki

Rola Emmy Callon w serialu "The Onedin Line" z 1973 roku dała jej rozpoznawalność. Wkrótce po tym propozycje posypały się same. Została obsadzona w roli dziewczyny Jamesa Bonda w filmie "Żyj i pozwól umrzeć" u boku Rogera Moore. Największą popularność przyniosło jej jednak odegranie postaci Doktor Quinn w serialu o tej samej nazwie. Aktorka jest zdobywczynią nagrody Emmy, a także dwukrotną laureatką statuetki Złoty Glob.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości