Gwiazdy

Córka Roberta Leszczyńskiego przeszła olbrzymią metamorfozę. Postawiła na rockowy wizerunek

Gwiazdy

Autor:
Karolina
Kalatzi
Vensa Leszczynska, Alicja Borkowska, Robert Leszczyński

Vesna Leszczyńska jest córką aktorki Alicji Borkowskiej i charyzmatycznego dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego, który zmarł w 2015 roku. Dziewczyna scenicznego bakcyla odziedziczyła po rodzicach i stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania.

Kim jest córka Roberta Leszczyńskiego?

Miała zaledwie 12 lat, gdy jej ojciec odszedł w wyniku powikłań związanych z cukrzycą. Dla tak młodej dziewczyny to była ogromna strata. Dziś córka Roberta Leszczyńskiego ma 19 lat. W tym roku zdawała maturę i wygląda na to, że Vesna idzie w artystyczne ślady rodziców. Swoje życie chce związać ze sceną i teatrem. Na swoim koncie ma występ w kultowym musicalu "Metro".

- Wiem, że nie będę prawnikiem, ani lekarzem. Myślę, że na pewno będzie to muzyka i po prostu będę robiła to, co będzie sprawiało, że będę szczęśliwa. Nie będę zwracała uwagi na zarobki, ponieważ z artystami jest naprawdę różnie (...) Myślę, że najbardziej ze wszystkich dziedzin artystycznych jestem związana z muzyką i fajnie by było być aktorka musicalową. Myślę, że to by było naprawdę fajne doświadczenie i mega rozwojowe - wyznała podczas wizyty w Dzień Dobry TVN w 2018 roku.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Marzenia, o których mówiła, powoli stają się rzeczywistością. Alicja Borkowska nie ukrywa, że jest dumna z córki i wspiera jej artystyczne działania.

- Przezdolna, przepiękna, totalnie wyjątkowa - napisała na swoich mediach społecznościowych o córce, Vensie.

Metamorfoza córki Roberta Leszczyńskiego

Vesna Leszczyńska od ostatniej wizyty w naszym studiu przeszła gigantyczną metamorfozę - zmieniła kolor i długość włosów, stawia na mocny makijaż, jest też fanką piercingu.

Widać, że odnalazła własny styl, a także życiową drogę, której ważną częścią jest właśnie muzyka. Córka Leszczyńskiego gra na skrzypcach. Pisze również teksty piosenek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Jan Kucharczyk / Kamil Piklikiewicz / East News

Pozostałe wiadomości