alicja borkowska

    alicja borkowska

    Vesna Leszczyńska jest córką aktorki Alicji Borkowskiej i charyzmatycznego, zmarłego przed trzema laty dziennikarza Roberta Leszczńskiego. Podobno ojciec Vesny nie był zadowolony, kiedy dowiedział się, że dziewczynka idzie do szkoły muzycznej. Zmienił zdanie, kiedy zobaczył córkę podczas egzaminu. Jak zdradziła Alicja, im Vesna była starsza, tym mieli z ojcem lepsze relacje. Jeździli razem na koncerty i festiwale muzyczne. Vesnę oraz jej mamę Alicję Borkowską gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN. Czy nastolatka wiąże swoją przyszłość z muzyką?

    Aktor Artur Chamski i aktorka Alicja Borkowska stoczyli kulinarny pojedynek na... leczo. Kto z nich robił leczo po raz pierwszy? Czym Artur zaskoczył Alicję? Kto poszedł w kuchni na żywioł? A komu zabrakło języka w gębie? I kto ma język ostry jak brzytwa - Alicja Borkowska czy Artur Chamski? Czy wyobrażacie sobie leczo bez cukinii? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Ogniem i nożem"!

    Po długiej nieobecności spowodowanej poważną chorobą Alicja Borkowska wraca do zdrowia. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę „Melodía de Arrabal”. Posłuchajcie!

    W listopadzie 2013 roku doznała udaru mózgu spowodowanego najprawdopodobniej silnym stresem. Nie chodziła, nie mówiła, nie jadła... Ona i jej bliscy znaleźli się w w trudnej sytuacji - bez środków do życia, a leczenie i rehabilitacja sporo kosztuje. I wtedy z pomocą przyszli jej przyjaciele, koledzy i ludzie z branży. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę Alicję Borkowską, która po wylewie i długiej rehabilitacji wraca do zdrowia.