Gwiazdy

Martyna Wojciechowska wspiera paraolimpijki. "Każdego dnia udowadniają, że niemożliwe nie istnieje"

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym przedstawiła sylwetki inspirujących kobiet. Każdego dnia udowadniają, że niemożliwe nie istnieje. "Jestem pewna, że ich historie zainspirują was i zmotywują do działania" – czytamy.

Martyna Wojciechowska ambasadorką paraolimpijek

Martyna Wojciechowska wspiera kobiety, które każdego dnia dają innym siłę, by uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Niedawno podróżniczka pochwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem z paraolimpijkami. Jak przyznała, to one inspirują i udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. Przy okazji Martyna zdradziła, że została ambasadorką superdziewczyn.

DZISIAJ rozpoczynają się IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE W TOKIO. A ja mam ogromny zaszczyt być AMBASADORKĄ PARAOLIMPIJEK, NASZYCH SUPERDZIEWCZYN! Pięć z nich zostało wybranych wspólnie przez Fundację UNAWEZA i projekt Corinne Runs 4 Good do naszego nowego projektu stypendialnego. Na zdjęciu od lewej: Alicja Jeromin (Fiodorow), Iweta Faron, Corinne Klajda, Dorota Bucław, Róża Kozakowska

– rozpoczęła.

W dalszej części Martyna przedstawiła Joasię Mendak, dziewczynę, która niosła polską flagę podczas otwarcia Igrzysk, a także zachęciła do wspierania Fundacji UNAWEZA, która zbiera środki na stypendia sportowe.

- JOASIA MENDAK, jedna z naszych Stypendystek, została wybrana CHORĄŻĄ POLSKIEJ REPREZENTACJI, to właśnie Ona będzie niosła naszą flagę podczas ceremonii otwarcia Igrzysk. Dziewczyny już jutro mają zaplanowany pierwszy start. I warto, żebyście poznali je bliżej. Dlatego wieczorem przedstawię Wam DOROTĘ BUCŁAW, która reprezentuje nas w tenisie stołowym. Jestem pewna, że ich historie zainspirują was i zmotywują do działania. Dla mnie to prawdziwe BOHATERKI DNIA CODZIENNEGO! P.S. Z całego serca zachęcam was do przyłączenia się do naszej zbiórki Fundacji UNAWEZA, która ma na celu zebranie środków na ufundowanie stypendiów sportowych dla tych i kolejnych wyjątkowych kobiet - podsumowała Martyna.

Fani kibicują polskim zawodniczkom

Pod nowym postem Martyny pojawiło się wiele komentarzy. Fani przyznali, że wspierają zawodniczki i trzymają kciuki za kolejne sukcesy Polek na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio.

"Trzymamy kciuki za naszych!", "Pokażą, na co ich stać!", "Piękna inicjatywa i cudowne kobiety", "Trzymamy mocno kciuki za nasze kobiety", "No to do boju dziewczyny" - pisali fani.

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska wspiera paraolimpijki

Zobacz także:

Zuzanna Bijoch komentuje zmiany w świecie mody: "Promowanie nierealnych kanonów piękna nam szkodzi"

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są małżeństwem? Fani dostrzegli obrączkę

Julia Pietrucha i Miuosh łączą siły. Singiel "Celina" to hołd złożony żonom himalaistów

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości