Gwiazdy

Igor Kwiatkowski o odejściu z Paranienormalnych. "Zaczęliśmy do siebie warczeć"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Mateusz Jarosławski
Igor Kwiatkowski – dojrzałość komika
Igor Kwiatkowski – dojrzałość komika Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

Igor Kwiatkowski przez lata rozbawiał widzów wcielając się w Mariolkę Krejzolkę, Kryspina, czy Jacka Balcerzaka. Jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiej sceny kabaretowej. Po odejściu z grupy "Paranienormalni" rozpoczął solową karierę.

Igor Kwiatkowski - artysta kabaretowy

Igor Kwiatkowski kontynuuje swoją solową karierę artysty kabaretowego. Właśnie jest w trakcie najnowszej trasy. - Jeżdżę od miasta do miasta, próbuję rozśmieszać ludzi - powiedział Kwiatkowski. - Dużo rzeczy po czterdziestce do mnie dotarło, jakoś tak zrozumiałem. Obróciłem się w tył, popatrzyłem na swoją przeszłość i zaakceptowałem to, jaka ta moja historia jest. Czyli klasowy wesołek, ja może nie potrafiłem się bić, bo byłem taki nadwrażliwy, szybko nie biegałem, więc moją supermocą w podstawówce było rozśmieszanie - dodał.

Znajomi podkreślają, że Igor Kwiatkowski to człowiek, który potrafi się wcielić w każdą postać i mógłby mówić bez przerwy.

Igor Kwiatkowski o kryzysie wieku średniego

Igor Kwiatkowski podkreśla, że nadal czuje skrępowanie wchodząc na scenę. - Ale pogodziłem się z tym, że tak musi być. Trema jest pewnie dlatego, że mi zarąbiście zależy - wyznał Kwiatkowski.

Artysta wspomniał także, że bardzo trudno zniósł tzw. kryzys wieku średniego. Choć zawsze uważał, że wiek to tylko cyfry. - Przeżyłem duży kryzys wieku średniego. Taki ogromny znak zapytania, po co to wszystko wokół mnie? Lubię dzisiaj mówić, że zaczynałem w kabarecie Paranienormalni, to nie jest tak, że my się rozpadliśmy, po prostu koledzy robią swoje, ja swoje. Jeździ kilku facetów jednym autem, każdy ma swoje ego. Jakieś współzawodnictwo w nas jest. Zaczęliśmy do siebie warczeć albo ja warczałem do kolegów - wyznał Kwiatkowski.

W końcu nadeszły zmiany i teraz Igor Kwiatkowski idzie własną artystyczną ścieżką.

Cały odcinek programu Dzień Dobry TVN można także oglądać w Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Mateusz Jarosławski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości