Gwiazdy

Czy Angelika z "Hotelu Paradise 6" jest gotowa na nową miłość? "Moje serduszko..."

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Czy Angelika z "Hotelu Paradise 6" jest gotowa na nową miłość?
Czy Angelika z "Hotelu Paradise 6" jest gotowa na nową miłość?
wideo 2/7

Romantyczna relacja Angeliki i Davida z "Hotelu Paradise 6" nie przetrwała. Po opuszczeniu rajskiej willi próbowali ratować swój związek, jednak szybko się przekonali, że nie są sobie pisani. Uczestniczka reality show w rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobrytvn.pl wyznała, czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Z kim ma najlepszy kontakt po programie?

"Hotel Paradise 6". Angelika

Angelika i David byli jedną z najsilniejszych par 6. edycji "Hotelu Paradise". Najpierw połączyła ich przyjaźń, a z czasem zrodziło się między nimi poważniejsze uczucie. Byli nierozłączni, dzięki czemu udało im się dotrwać aż do półfinału. Niestety, z chwilą zakończenia show ich relacja zaczęła słabnąć. Po powrocie do Polski ostatecznie się rozstali. Czy Angelika znalazła nowego partnera?

- Romantycznych relacji brak. Śmieję się, że po tym rollercoasterze emocjonalnym, który przeżyłam z Davidem, teraz chcę się skupić na sobie, bo jednak ta przygoda hotelowa mocno mnie wybiła z mojego rytmu i rutyny, którą bardzo lubiłam przed programem. Teraz naprawdę jest focus absolutnie na mnie i z tego powodu bardzo się cieszę. Może moje serduszko nie jest jeszcze uleczone - wyznała.

"Hotel Paradise 6". Z kim Angelika ma kontakt po programie?

Wielu widzów ciekawi, czy koleżeńskie i przyjacielskie relacje z "Hotelu Paradise" mają szansę przetrwać w prawdziwym życiu. Z kim Angelice udało się utrzymać znajomość?

- Niektóre przyjaźnie po hotelu rozwinęły się jeszcze bardziej, a niektóre dopiero powstały po hotelu. Na przykład jeśli chodzi o Marka, to mam z nim świetny kontakt po hotelu, a w hotelu ta ciągła rozkmina Marka odtrącała mnie trochę, bo byłam daleko od takich tematów. Z Olą mam cudowny kontakt, jest naprawdę dla mnie bardzo bliską osobą. Jeśli chodzi o męską grupę, to oczywiście nasz przyszły prezydent Grzegorz, który jest dla mnie ogromnym wsparciem, naprawdę cudownym przyjacielem. Mogę go tak nazwać, bo mogłam na nim polegać w każdym momencie po hotelu. (...) I oczywiście Mikołaj i Monika - powiedziała półfinalistka show.

W "Hotelu Paradise" najlepszą przyjaciółką Angeliki była Hania. Czy teraz też są sobie bliskie?

- Jednak ten czas po hotelu zweryfikował wiele. Oczywiście, Hania ma we mnie wsparcie zawsze i wiem, że na nią też mogę liczyć, ale ten kontakt nie jest stały, nie mamy go na co dzień. Wszystko jest między nami w porządku, nie ma żadnych konfliktów, ale nie jest to taka przyjaźń, jak myślałyśmy, że faktycznie się rozwinie. Po programie jednak bardziej przygasła - stwierdziła.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości