Gwiazdy

Margaret ma nowy dom o niecodziennym wnętrzu. "Wszystko jest zaskakujące"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Show-biznesowe nowinki
Show-biznesowe nowinki Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Margaret przeprowadziła się do nowego domu. Artystka przez ostatnie dwa lata była zaangażowana w budowę wymarzonego lokum, przez co tymczasowo mieszkała w domku holenderskim lub namiocie. O szczegółach opowiedziała reporterowi dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jak wygląda nowy dom Margaret?

Margaret ma nowy dom

Margaret ponad dwa lata temu zaskoczyła swoich fanów - zniknęła wówczas ze social mediów oraz zerwała z imprezowym trybem życia. Jak się później okazało, gwiazda przewartościowała swoje życie i postanowiła wyprowadzić się na wieś. Z dala od miejskich wygód, bez prądu i dostępu do Internetu próbowała ułożyć sobie codzienność na nowo. Przyznała reporterowi Dzień Dobry TVN, że gdy mieszkała w leśnej chatce, nadzorowała budowę swojego wymarzonego domu.

- To jest dom, który żeśmy zbudowali w tymże lesie, do którego się wyprowadziliśmy. Budowa jego trochę trwała, ale już jest. Jestem bardzo szczęśliwa, bo takie dwa lata bez domu, na tak zwanym wygnaniu, były dosyć ciężkie – tłumaczyła piosenkarka.

Jak wygląda nowy dom Margaret?

Dom Margaret to spełnienie jej marzeń. Wokalistka bardzo dba o swoją prywatność, dlatego niewiele ujawniła na temat nowej nieruchomości. Zapytana przez Mateusza Hładkiego, czy sama urządziła wnętrze, przyznała, że współpracowała z profesjonalną projektantką, która wzięła pod uwagę jej sugestie.

- Ciepły, przytulny, bardzo obły. Nie mamy żadnych ostrych kątów, wszystko jest obłe w tym domu i zaskakujące chyba też - stwierdziła artystka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości