Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz i Kuba Wojewódzki chwycą za instrumenty. Zagrają razem z IGO

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
Materiał Promocyjny TVN
Joanna Przetakiewicz-Rooyens i IGO u Kuby Wojewódzkiego
Joanna Przetakiewicz-Rooyens i IGO u Kuby Wojewódzkiegox-news.pl
wideo 2/9

Kuba Wojewódzki zaprasza na kolejny odcinek talk-show. Tym razem w programie pojawi się businesswoman Joanna Przetakiewicz-Rooyens oraz muzyk Igor IGO Walaszek. Prezenter i jego goście zaskoczą humorem podczas wspólnego występu muzycznego. Jak sobie poradzili?

Kuba Wojewódzki. Nowy odcinek

W najbliższym odcinku show "Kuba Wojewódzki" na słynnych kanapach zasiądzie Joanna Przetakiewicz-Rooyens oraz Igor IGO Walaszek. Projektantka mody, która nie boi się rozmawiać o pieniądzach, w talk-show opowie o swoich początkach na drodze do międzynarodowego sukcesu.

- Kochamy luksus z wzajemnością i o tym będzie rozmowa - zapowiedziała.

Wokalista Igor IGO Walaszek z kolei opowie o swoim najnowszym muzycznym projekcie, który kilkanaście dni temu ujrzał światło dzienne w formie teledysku.

Podczas krótkiego występu Igora niespodziewanie za instrumenty chwycą również Kuba i Joanna. Na planie show okazało się, że gospodarz programu doskonale radzi sobie z tamburynem, Joanna zaś - z trójkątem. Jak wypadło w programie to muzyczne trio?

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać najnowszy odcinek?

Premierowy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego zostanie wyemitowany w najbliższy wtorek 21 listopada o 22:40 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: Materiał Promocyjny TVN

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości