Gwiazdy

Maffashion zaskoczyła odważną metamorfozą. "Niewiele osób wyglądałoby dobrze w takiej fryzurze"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Julia Kuczyńska

Julia Kuczyńska pokazała się fanom w zupełnie nowym wydaniu. Influencerka zrezygnowała z półdługich blond włosów na rzecz krótkiej i zielonej fryzury. Metamorfoza Maffashion zaskoczyła zarówno wiernych obserwatorów, jak i znajomych z branży. W komentarzach zawrzało.

Metamorfoza Maffashion

Julia Kuczyńska jest jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego show-biznesu. Wiele kobiet inspiruje się jej modowym stylem, inni wzorują się na jej przedsiębiorczości. Do tej pory udało jej się zebrać imponującą liczbę fanów w sieci. Na Instagramie obserwuje ją 1,4 miliona osób.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

To właśnie tam influencerka chwali się m.in. oryginalnymi stylizacjami. Julia uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem, nie boi się zmian, po prostu bawi się modą i charakteryzacją. Jej najnowsza metamorfoza wywołała furorę w sieci. Gwiazda zdecydowała się zamienić półdługie blond włosy na krótką i w dodatku zieloną fryzurę.

Nowa fryzura Julii Kuczyńskiej

Nowy wizerunek Julii spotkał się z pozytywnym odbiorem. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów pod adresem influencerki. - "Niewiele osób wyglądałoby dobrze w takiej fryzurze", "Teraz dopiero widać, jaka jesteś ładna", "Czekałam na taką fryzurę u Ciebie" - pisali internauci.

Swoją opinię wyraziło też wielu znajomych z branży. - "Pięknie, ale to filtr?" - dopytywała Joanna Opozda. - "Piękna w każdym wydaniu" - stwierdziła Sylwia Bomba. - "Super! Ostre cięcie! Trzymam kciuki za nowy etap w życiu" - podsumowała Martyna Wojciechowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości