Gwiazdy

Rusza drugi sezon "40 kontra 20". Kto odnajdzie miłość w programie?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?
Kto odnajdzie miłość w programie "40 kontra 20"?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Startuje druga edycja "40 konta 20". Tym razem widzowie będą śledzić poszukiwania miłości przedsiębiorcy i modela Toma Grabowskiego oraz modela Tomasza Zarzyckiego. Czy w programie uda im się spotkać swoją drugą połówkę?

"40 kontra 20" - sezon 2

21 listopada rusza 2. sezon programu "40 kontra 20". Tym razem szansę na odnalezienie prawdziwej miłości otrzymali przedsiębiorca i model Tom Grabowski oraz model Tomasz Zarzycki. Tych dwóch mężczyzn, starszy i młodszy, będzie rywalizowało o względy kilkunastu atrakcyjnych kobiet. Wszystko odbędzie się w wyjątkowym miejscu, czyli na słonecznej Krecie.

W studiu Dzień Dobry TVN bohaterowie kolejnej edycji opowiedzieli, dlaczego zdecydowali się wziąć udział w programie. - Lubię przygody. Trochę to było szalone, bo zamknięcie się w obiekcie z jednym facetem i tyloma kobietami jest wyzwaniem, ale chyba podołaliśmy - tłumaczy Tomek.

- Widywaliśmy się codziennie, było super. Jechaliśmy tam po miłość swojego życia, takie było założenie i plan - podkreśla Tom. Czym drugi sezon zaskoczy widzów? Według Toma będzie on znacząco różnił się od pierwszej odsłony "40 kontra 20". - Każdy jest innym człowiekiem, nie da się powtórzyć tego samego dwa razy - zaznacza.

"40 kontra 20". Kto odnajdzie miłość?

Czego zdaniem uczestników pragną kobiety? Jakich mężczyzn szukają? - Wydaje mi się, że każdy pragnie tego samego, czyli spokoju, stabilizacji i przede wszystkim miłości - mówi Tom. Panowie starali się poświęcić równą ilość czasu każdej z uczestniczek. Czy z którąś z nich uda im się stworzyć poważną relację? Tego dowiemy się już niedługo.

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać

Premierowy odcinek 2. sezonu programu "40 kontra 20" już 21 listopada o godzinie 20:00 w TVN7 oraz w Playerze.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości