Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Namiętny pocałunek Przemka i Sary. "Ciągnie mnie do niej"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Player.plSara i Przemek "Hotel Paradise 4"

Atmosfera w "Hotelu Paradise" robi się coraz bardziej gorąca. Między uczestnikami zaczyna iskrzyć. Niespodziewanie Przemek zbliżył się do Sary. Podczas wieczornej imprezy czule się przytulali, co zakończyło się namiętnym pocałunkiem. Wszystko wskazuje na to, że na najbliższym Rajskim Rozdaniu połączą się w parę. Jest jednak pewien kłopot. Kto stoi na ich drodze do szczęścia?

"Hotel Paradise 4". Przemek i Sara

W 40. odcinku "Hotelu Paradise" uczestnicy szampańsko bawili się przy barze. Widać, że emocje po kłótniach i sporach opadły, dlatego teraz wszyscy wspólnie chętnie spędzają ze sobą czas. Vanessa dobrze czuje się u boku Mateusza, relacja Nany i Łukasza kwitnie, a Miłosz i Wiktoria są siebie coraz bardziej pewni.

Największym zaskoczeniem wieczoru był pocałunek Przemka i Sary. Chłopak chwycił swoją koleżankę i skradł jej buziaka. Po chwili zawahania Sara odwdzięczyła się całusem. Tak między nimi zaiskrzyło, że nie mogli się od siebie oderwać. Świadkami całej sytuacji byli pozostali mieszkańcy Hotelu.

- Nie wiem, jak do końca to nazwać. To może był impuls, ale tak się stało, a nie inaczej. Ciągnie mnie do niej - powiedział zadowolony Przemek.

- Ja sobie myślę: "Boże, jak ktoś to zobaczy, to mnie zabije. Inga przede wszystkim" - stwierdziła Sara.

Zobacz wideo: Po "Hotelu Paradise" nie widzą świata poza sobą

Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą
Po „Hotelu Paradise” nie widzą świata poza sobą Karina i Marcin poznali się w programie "Hotel Paradise 3". Jak potoczyły się ich losy po powrocie z Zanzibaru?
Dzień Dobry TVN

Przemek i Sara stworzą nową parę w "Hotelu Paradise"?

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest między nimi chemia. Przemek i Sara na tyle się polubili, że zaczęli myśleć o połączeniu się w parę. Dzięki temu mogliby spędzać sam na sam jeszcze więcej czasu.

- Generalnie mi się podoba. Jak mówię, chcę być z nim w parze, więc to idzie w dobrym kierunku. Zobaczymy, co dalej z tego wyjdzie, ale no, na plus - podkreśliła Sara.

Sęk w tym, że oboje mają innych partnerów. Przemek jest z Ingą, zaś Sara z Jankiem. Inga szybko zorientowała się, że jej relacja z Przemkiem nie ma przyszłości, więc jest gotowa, by się z nim rozstać. Z kolei Janek poczuł się nieco zagrożony. Czy będzie walczył o związek z Sarą? Tego dowiemy się wkrótce!

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do czwartku o 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości