Top Model – jedna z uczestniczek dobrowolnie opuściła program. "Myślę, że tak będzie lepiej dla mnie"

top model
top model
Za nami kolejny odcinek programu Top Model. Atmosfera robi się coraz bardziej napięta, a emocji z pewnością nie brakuje. Sophie podjęła odważną decyzję o opuszczeniu domu modelek. Co się stało i kto dzięki niej został przywrócony do gry?

Sophie z Top Model - nieoczekiwana decyzja

Ostatni odcinek Top Model był jednym z najbardziej wzruszających. Od pierwszych minut na antenie widać było prawdziwe emocje. Jedna z uczestniczek podjęła niespodziewaną decyzję. Sophie wyszła przed szereg i poinformowała o chęci zakończenia swojej przygody w domu modelek. Zrobiła to ze względu na pracę, w której kończył jej się urlop. Jak przyznała, nie spodziewała się, ze w Top Model zajdzie tak daleko.

Jak usłyszałam, że Łukasz i Ola odpadają, momentalnie chciałam zamienić się z nimi miejscami. Uważam, że zasługują na to miejsce bardziej niż ja. Nie spodziewałam się, że tak długo tu będę. Przez dwa lata dużo pracowałam, zdobywałam doświadczenie i nie chciałabym tego przekreślić jedną decyzją 
 - powiedziała uczestniczka. 

Sophie podczas rozmowy telefonicznej z chłopakiem również żaliła się, że ma wrażenie, że jest najsłabsza i w każdej chwili może wylecieć. Ostatecznie modelka wykonała krok i zdecydowała się wycofać. - Chciałam wam powiedzieć, że jednak jadę do domu dzisiaj. Myślę, że tak będzie lepiej dla mnie na ten moment – powiedziała. Uczestnicy miło pożegnali koleżankę, dodając, że jest ich inspiracją, a jury programu postanowiło przywrócić do show Aleksandrę, która opuściła program w zeszłym tygodniu.

Zobacz wideo:

Bartosz Kloch – niezwykły uczestnik „Top Model”
Bartosz Kloch o udziale w "Top model". Jak odnalazł się na planie programu?
Źródło: Dzień Dobry TVN

Top Model - odcinek 9. Odwiedziny rodziny

W dalszej części programu na uczestników czekały nowe zadania. Pierwsze to sesja z psami, którą wraz z jurorami oceniała Małgorzata Socha. Zadanie drugie polegało zaś na nagraniu filmiku modowego stylizowanego na lata 60. Następnie modele i modelki pozowali w sportowej sesji z osobami, które brały udział w poprzednich edycjach. Po ciężkiej pracy na uczestników czekała niespodzianka – odwiedzili ich najbliżsi. W trudnej sytuacji znalazła się Weronika, której bliscy nie mieszkają w Polsce. Ku jej zdziwieniu czekał na nią brat. Nicole zaś odwiedziła mama, która przyleciała specjalnie z Włoch.

- To wesoła dziewczyna, ale ma swoje problemy. W domu zdarza się, że zakłada słuchawki, chodzi wokół stołu i izoluje się od świata. Może się nie docenia - wyznała mama Nicole.

Para w Top Model

W domu modeli zrobiło się gorąco. Jak się okazuje, Nicole może liczyć nie tylko na wsparcie rodziny, ale także Adama, który bardzo się do niej zbliżył. Uczestnicy uchodzą bowiem za parę. Podczas emisji pokazano kadr, w którym to modelka siada na kolanach partnera, a ten zwraca się do niej "kochanie".

- Już wszyscy myślą, że jesteśmy parą, więc niech sobie myślą. Ja się nie krępuję - powiedziała Nicole. - Związki nie są dla mnie. Bronię się przed tym, ale "nigdy nie mów nigdy". Może zdarzyć się strzał, że zapomnę jak mam na imię - podsumował Adam

Niestety odpowiedzi na nurtujące pytanie, czy między uczestnikami narodziła się prawdziwa miłość, nie poznamy na antenie. W ostatnim odcinku decyzją jury program opuścił Adam.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

podziel się:

Pozostałe wiadomości