Gwiazdy

"Teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, dojrzałam, mam dziecko". Marcela Leszczak wspomina udział w "Top Model"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Marcela Leszczak wspomina Top Model

Marcela Leszczak była finalistką 3. edycji programu "Top Model". W rozmowie z dziendobry.tvn.pl zdradziła, czy śledzi kolejne sezony show, jak wspomina edycję, w której brała udział, a także podzieliła się z przyszłymi modelkami cennymi wskazówkami.

Marcela Leszczak o "Top Model"

Marcela Leszczak przyznała, że oglądała jedynie te edycję programu "Top Model", w której sama brała udział. Jednak jak podkreśliła, nie odmawia sobie finałowych odcinków, szczególnie, że zdarza się widzieć w nich znajome twarze.

- Oglądałam tylko z tego powodu, żeby zobaczyć jak ja zostałam przedstawiona. Inne edycje śledzę na samym końcu, jak już jest finał to wiem, kto jest w tym finale, bo często się zdarza, że kogoś znałam - wyznała modelka.

Choć Marcela niechętnie ogląda swoje poczynania w telewizji, to chciała zobaczyć, jak została przedstawiona w poszczególnych odcinkach. W trakcie nagrywania "Top Model" odwiedziła dwa kraje i spędziła aż miesiąc w Domu Modelek.

- Nienawidzę siebie w kamerze. Nienawidzę swojego głosu, jak później odsłuchuję. Tu wiadomo byłam miesiąc w Domu Modelek, później Indie, później Madera, dużo tego materiału było i po prostu zwyczajnie chciałam zobaczyć jak zostałam przedstawiona - wyjaśniła Leszczak.

10. edycja "Top Model"

Niedawno ruszyła 10. edycja "Top Model", w której piękne dziewczęta i przystojni panowie walczą o to, by zaistnieć w świecie mody. Dzięki programowi Marcela Leszczak stała się rozpoznawalna, dlatego poprosiliśmy ją o kilka rad dla nowych uczestników.

- Żeby być sobą, nie starać się naśladować, bo często dziewczyny zadawały mi pytanie, co zrobić żeby wejść do Domu Modelek. Nie ma jakiejś złotej recepty, po prostu ja jak poszłam, to byłam sobą. Pewność siebie też, ale nie taka przegięta pewność siebie i myślę, że pokora, której ja generalnie nie miałam, ale to się sprzedało w programie. Teraz jestem zupełnie innym człowiekiem, dojrzałam, mam dziecko. Pokorne ciele dwie matki ssie, więc myślę, że ta pokora jest bardzo ważna, niezależnie w jakim miejscu w życiu się jest - podsumowała Marcela Leszczak.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości