Gwiazdy

Marcin Tyszka pokazał, że ma do siebie dystans. "Może czas zrobić sobie usta? Twarzowe?"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Marcin Tyszka słynie z doskonałego poczucia humoru, którym udaje mu się rozbawić zarówno miłośników programu "Top Model", jak i obserwujących go na Instagramie internautów. Tym razem znany fotograf opublikował w sieci zdjęcie, upamiętniające jego wizytę w praskiej galerii sztuki. W poście tradycyjnie nie zabrakło też zabawnego akcentu.

Marcin Tyszka w galerii sztuki w Pradze

Na instagramowym profilu Marcina Tyszki pojawiło się zdjęcie z pobytu w stolicy Czech. Juror programu "Top Model" odwiedził naszych południowych sąsiadów i wybrał się do galerii sztuki, gdzie zapozował z eksponatem, który najwyraźniej bardzo przypadł mu do gustu.

Zawsze głodny sztuki. Praga jest mega inspirująca...

- napisał pod fotografią Marcin Tyszka. Dodał też, że zdjęcie zostało zrobione przez Dawida Wolińskiego, z którym zasiada za stołem jurorskim w popularnym telewizyjnym show.

Artysta nie byłby jednak sobą, gdyby nie udało mu się rozbawić fanów. Ukrywając się za szklanym eksponatem, uzyskał efekt bardzo podobny do tego, który zaobserwować można w gabinecie luster w wesołym miasteczku. W zniekształconym wizerunku jurora "Top Model" na pierwszy plan wysunęły się nienaturalnie rozciągnięte wargi. "Może czas sobie zrobić takie usta? Twarzowe?" - zażartował ulubieniec widzów, kolejny raz udowadniając, że nie brakuje mu poczucia humoru i dystansu do własnej osoby.

Marcin Tyszka - juror programu "Top Model"

Marcin Tyszka od lat zasiada w szeregach jury programu "Top Model". Kandydatów na gwiazdy światowych wybiegów pomagają mu oceniać Joanna Krupa, Kasia Sokołowska i Dawid Woliński. Wsparcia stającym do rywalizacji uczestnikom udziela Michał Piróg, który pełni jednocześnie rolę prowadzącego.

1 września 2021 roku na antenie TVN wystartowała 10. edycja formatu. Premierowe odcinki "Top Model" śledzić można także za pośrednictwem platformy Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Jurorzy na planie „Top Model”. „Stęskniliśmy się za światem!”

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości