Jurorzy "Top Model" na zdjęciu sprzed 10 lat. "Paryż już podbiliśmy, co będzie w tym sezonie?"

Marcin Tyszka i Dawid Woliński
Tomasz Urbanek/East News
1 września 2021 roku to oficjalna data premiery 10. edycji programu "Top Model" na antenie TVN. Z tej okazji Marcin Tyszka opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zapozował z Dawidem Wolińskim na tle Wieży Eiffla. Znanemu fotografowi jak zwykle udało się też zabłysnąć figlarnym poczuciem humoru. Tym razem z przymrużeniem oka skomentował fryzurę kolegi, z którym zasiada za stołem jurorskim.

Marcin Tyszka i Dawid Woliński na zdjęciu z Paryża

Na instagramowym profilu Marcina Tyszki pojawiło się zdjęcie, zapowiadające startujący 1 września 2021 roku jubileuszowy sezon programu "Top Model". Uwielbiani przez widzów jurorzy zapozowali na tle słynnej paryskiej budowli, Wieży Eiffla. Pod fotografią znalazł się nawiązujący do ich wspólnej pracy opis.

Paryż podbiliśmy już 10 lat temu! Co będzie w tym sezonie "Top Model"?

- napisał Marcin Tyszka. Fotograf znany jest z ciętych dowcipów, dlatego i tym razem nie powstrzymał się od zaprezentowania fanom próbki swojego doskonałego poczucia humoru.

Dawid Woliński zawsze był zakochany w serialu "Dynastia", ale po dekadzie zmienił fryzjera, ufff

- dodał juror "Top Model", nawiązując do zmierzwionych przez wiatr włosów kolegi z planu.

Pod zdjęciem pojawiły się liczne komentarze zachwyconych fanów, którzy długo czekali na premierowe odcinki telewizyjnego show.

10. edycja programu "Top Model"

Program "Top Model" po raz kolejny na antenie TVN. Zapewni emocje wszystkim miłośnikom świata mody i nie tylko. Premierowe odcinki jubileuszowej edycji popularnego formatu pojawiają się będą także w serwisie Player.pl. Widzowie jak zwykle mogą spodziewać się niezapomnianych wrażeń oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Kandydatów na gwiazdy światowych wybiegów ocenia jury w dobrze znanym widzom składzie. W 10. edycji "Top Model" pojawili się zatem: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński . Nie zabrakło także Michała Piróga , który niezmiennie udziela wsparcia stającym do rywalizacji uczestnikom.

Top Model | Nowy sezon | Zwiastun. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości