Gwiazdy

"Hotel Paradise 4". Wielkie emocje w tygodniu finałowym. Jedna z par nagle opuści program

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Hotelu Paradise 4"

Trwa finałowy tydzień w "Hotelu Paradise". Uczestnicy jeszcze bardziej zaciekle ze sobą rywalizują, ponieważ mają świadomość, że wygrana jest już na wyciągnięcie ręki. Teraz każde zadanie niesie ze sobą poważne konsekwencje. Wygrani otrzymują przywileje, a przegrani muszą liczyć się z karą. Jedna z par pożegna się z rajskim Zanzibarem.

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w 57. odcinku?

Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" przyniosło wiele zmian. Podczas Rajskiego Rozdania z programem pożegnał się Łuki, a do programu powrócili Inga i Janek. W finałowym tygodniu oprócz nich znalazły się jeszcze cztery pary: Wiktoria i Miłosz, Vanessa i Mateusz, Nana oraz Łukasz, Sara. Cała ósemka stanęła do walki do miejsce w ścisłym finale.

Klaudia El Dursi przygotuje dla mieszkańców Hotelu quiz wiedzy. Pytania o polskich pisarzy, a także zagadnienia z chemii czy matematyki okażą się nie lada wyzwaniem. Jedna z par poradzi sobie najlepiej i udzieli najwięcej poprawnych odpowiedzi. Zwycięstwo się opłaci, ponieważ zapewni im bezpieczeństwo w kolejnej konkurencji.

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"? Źródło: Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise". Jedna para opuści program

Na kilka dni przed finałem emocje sięgają zenitu. Zarówno panowie, jak i panie, wiedzą, że każdego dnia walczą o swoje być albo nie być w programie. Po chwili wytchnienia uczestnicy znów zmierzą się w pojedynku. Tym razem na wagę złota będzie sprawność fizyczna, spryt, a także umiejętność pracy pod presją czasu.

Jedno zadanie - słowna łamigłówka - będzie dla graczy twardym orzechem do zgryzienia, przez co stracą na niej najwięcej czasu. Poprawne ułożenie hasła będzie mieć kluczowe znaczenie. Kto nie poradzi sobie z zadaniem i będzie mieć 15 minut na spakowanie rzeczy i opuszczenie Hotelu? Wynik konkurencji zaskoczy wszystkich i zmieni układ sił w reality show.

"Hotel Paradise" - gdzie oglądać

Premierowe odcinku "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości