"Hotel Paradise 4". Sara i Michał pójdą na randkę. Co się wydarzy podczas Puszki Pandory?

"Hotel Paradise 4". Jaką taktykę ma Łuki?
Od kiedy Łukasz i Michał wrócili do "Hotelu Paradise", żaden z uczestników nie może czuć się bezpiecznie. Wyrzucili z programu Przemka i nie ukrywają, że mają na celowniku kolejne osoby. Zbliża się ostatnie Rajskie Rozdanie. Czy szczere odpowiedzi na pytania w czasie Puszki Pandory będą mieć wpływ na dalszy rozwój wydarzeń?

"Hotel Paradise 4". Co się wydarzy w 55. odcinku?

Wielkimi krokami zbliża się finałowy tydzień w "Hotelu Paradise". Obecne pary to Miłosz i Vanessa, Nana i Łukasz, Wiktoria i Mateusz oraz Sara i Michał. Łuki jest singlem i stara się o względy Sary, ale jak na razie bezskutecznie.

W tym odcinku programu mieszkańcy Hotelu zmierzą się w konkurencji sprawnościowej. Jednak na wygranych nie będzie czekać nagroda, a zaskakująca niespodzianka. Dziewczyna ze zwycięskiej pary pójdzie na randkę z Łukim. Niestety, singiel nie do końca będzie zadowolony z obrotu spraw, ponieważ liczył na romantyczne chwile sam na sam z inną uczestniczką.

Na randkę wybiorą się również Sara i Michał. Popłyną kajakiem w głąb lasu i będą się świetnie ze sobą bawić. Po tym, jak Przemek został wyeliminowany z gry, Michał ma okazję zbliżyć się do swojej nowej partnerki, z którą chce dojść do samego finału.

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?
Źródło: Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise 4". Puszka Pandory

To jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Podczas Puszki Pandory uczestnicy muszą zmierzyć się z trudnymi i niewygodnymi pytaniami. Tym bardziej, że między niektórymi mieszkańcami są niewyjaśnione konflikty. Michał i Łuki mają żal, że odpadli wcześniej z programu.

Czy Wiktoria i Miłosz spędzili razem noc? Kogo Łuki chce odesłać do domu? Kto najbardziej obawia się o swoją pozycję w show? Tego dowiemy się już wkrótce.

Premierowe odcinki "Hotelu Paradise" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:35 w TVN7. Wszystkie odcinki można obejrzeć również na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Jak Michał czuje się po zemście na Przemku?

"Hotel Paradise 4". Jak Michał czuje się po zemście na Przemku?
To jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Podczas Puszki Pandory uczestnicy zmierzą się z trudnymi pytaniami.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości