Joanna Koroniewska zdradziła, gdzie spędzi święta. "Już mnie nienawidzicie"

Joanna Koroniewska
Joanna Koroniewska
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Joanna Koroniewska w tym roku nie spędzi tradycyjnych świąt w domu. W mediach społecznościowych opublikowała fotografie w strojach kąpielowych, a w opisie zdradziła swoje plany. "Zabierz mnie ze sobą" - napisała jedna z fanek.

Joanna Koroniewska o świątecznych planach

Joanna Koroniewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek i aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Wraz ze swoim mężem Maciejem Dowborem prowadzi na Instagramie "Domówkę u Dowoborów", którą pokochali internauci. Gośćmi ich wideokonferencji są znane osoby z pierwszych stron gazet. Gwiazdy swobodnie czują się podczas rozmów z gospodarzami, którzy znani są z poczucia humoru i dystansu do siebie.

Zobacz wideo: Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Joanna Koroniewska wirtualnie rozbawia Polaków

Najnowszy post aktorki utrzymany jest w tym samym tonie. W zabawny sposób bowiem zdradziła swoje świąteczne plany oraz zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc.

No dobra - wyznaje grzechy! Wybieram się na Święta do ciepłego. Ale skoro już mnie nienawidzicie, to chociaż pomóżcie mi wybrać pasującą wersję kostiumu?
- napisała na swoim profilu na Instagramie.

Joanna Koroniewska w kostiumie kąpielowym

Do postu Joanna Koroniewska dołączyła dwie fotografie. Na pierwszej pozuje w czarnym bikini, które podkreśla wysportowany brzuch aktorki, a na drugim - jednoczęściowy.

- Opcja 1 - chrzanić skromność i cnoty niewieście, wszystkie karty na stół. Epatuję kobiecością i nie pozostawiam złudzeń! Czy może jednak opcja 2- jestem sexy, ale i nieco tajemnicza, zatrzymuję asy w rękawie? - zapytała internautów.

Fani aktorki od razu zaczęli ochoczo komentować. Bezapelacyjnie wygrała wersja numer 1. "Zdecydowanie 1", "Numer 1 się nadaje na święta z taką figurą, chociaż na drugi dzień świat to możesz wziąć numer 2. Bierz oba!", "Tylko 1", "Oczywiście opcja 1 i tak skromnie. Ja przy takiej figurze to bym zaszalała" - czytamy pod postem.

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości