"Ja się od nich uczę, to jest coś pięknego". Jan Kliment o jurorkach "Mam Talent!"

Jan Kliment o Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak
Bycie jurorem w "Mam Talent!" to dla Janka Klimenta wielkie wyróżnienie, a zarazem wyjątkowa zawodowa przygoda. Po etapie castingów i półfinałów poczuł się, jak gdyby był częścią telewizyjnego show już od dawna. Wiele zawdzięcza swoim koleżankom - Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak. Za co je najbardziej ceni?

"Mam Talent!" Jan Kliment

13. edycja "Mam Talent!" powoli dobiega końca. Przed nami wielki finał programu. Występy uczestników po raz pierwszy oceniał Jan Kliment, znany tancerz i choreograf, który dołączył do jurorskiego składu. W rozmowie z Justyną Piąstą z dziendobry.tvn.pl wyznał, że Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak stanowią dla niego wzór do naśladowania. Udzielały mu wiele cennych wskazówek.

- Cenię je za to, że w ogóle nie dały mi znać, że jest ktoś nowy obok nich. Pomogły mi wkleić się do nich i prowadzić ten program z nimi, oceniać uczestników. Muszę powiedzieć, że bardzo im za to dziękuję, bo i Agnieszka, i Małgosia bardzo ciepło mnie przyjęły. Każda ta osobowość obok mnie jest specjalna. Kiedy oglądałem castingi w telewizji, to słuchałem, co mówiły i jak to pięknie ujmowały. Czasami ciężko było mi coś powiedzieć w języku polskim, niektóre określenia, więc ja się od nich uczę i to jest coś pięknego - powiedział Jan Kliment.

Jurorzy "Mam Talent!"

Każdy z jurorów "Mam Talent!" jest profesjonalistą w innej dziedzinie. Mało kto zna się na śpiewie jak Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak ma wieloletnie doświadczenie w aktorstwie i występach na scenie, z kolei Jan Kliment jest specjalistą w dziedzinie tańca i ruchu. Mogą różnić się opiniami, ale to, co ich łączy, to wielka wrażliwość.

- Każde z nas ma różne opinie na temat występu, różne emocje nam towarzyszą. To mnie zaczarowało. Kiedy oglądałem program w domu, to słuchałem z wielką pokorą, co mówiły Agnieszka i Małgosia. Pozdrawiam je i wiem, że mi pomogły - podkreślił Janek.

Juror w telewizyjnym show czuje się jak ryba w wodzie. Nie ukrywa, że najbardziej lubi odcinki na żywo. Radość sprawiały mu półfinały "Mam Talent!", a teraz czeka na finał. - Lubię live'y. Wtedy są prawdziwe emocje. Kumuluje się energia i mam nadzieję, że uczestnicy będą nas zaskakiwać - dodał Kliment.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

podziel się:

Pozostałe wiadomości