"Mam Talent". Baila Stars oraz Duo Eya&Julia. Kim są ostatni finaliści show?

Duo Eyal & Julia, Baila Stars
Kim są ostatni finaliści programu "Mam Talent"?
Źródło: Dzień Dobry TVN
W minioną sobotę, 20 listopada, odbył się czwarty i ostatni półfinał programu "Mam Talent". Tym samym poznaliśmy już wszystkich twórców, którzy za tydzień zmierzą się ze sobą w wielkim finale. Wśród nich są grupa taneczna Baila Stars oraz akrobatyczny duet Duo Eyal & Julia. Czy spodziewali się wygranej? Czy mają już pomysł na finał? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

"Mam talent". Kim są zwycięzcy ostatniego półfinału?

W minioną sobotę, 20 listopada, poznaliśmy dwóch ostatnich wykonawców, którzy wystąpią w finale programu "Mam Talnet". Są to zespół taneczny Baila Stars oraz duet Duo Eyal & Julia. Dziewczyny z grupy tanecznej przyznały, że przed występem były bardzo zestresowane. - Jak zaczęłyśmy pokaz to ten stres minął - mówiła w Dzień Dobry TVN jedna z młodych tancerek.

W wielkim finale, który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 27 listopada, zaprezentuje się również polsko-izraelski duet akrobatyczno-taneczny Duo Eyal & Julia, którzy są parą nie tylko na scenie. - Znaliśmy się z zawodów międzynarodowych, ale nie mieliśmy okazji, żeby ze sobą porozmawiać. Pewnego dnia Eyal napisał do mnie, że ma tour po Europie z cyrkiem du Soleil i szuka kogoś, z kim mógłby trenować. Zaskoczył mnie tym, ale się zgodziłam. Z czasem coś się zaczęło między nami dziać - mówiła Julia.

Czego możemy się spodziewać w finale "Mam talent"?

Tancerki z zespołu Baila Stars w rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem przyznały, że mają już pomysł na to, co zaprezentują w finałowym odcinku "Mam Talent". - Chcemy, żeby to była niespodzianka. Na pewno będzie to taniec - mówiła jedna z zawodniczek. A jak młode tancerki czują się za kulisami programu? - Jest bardzo fajna atmosfera. Wszyscy się wspierają. Nie ma żadnych problemów - mówiły.

Co w finałowym odcinku zaprezentuje duet Duo Eyal & Julia? Czy mają już pomysł na swój występ? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości