"Hotel Paradise 4". Mateusz i Vanessa mają problem. Inga: "Czuję, że to moja wina"

"Hotel Paradise 4". Inga
HP4_ODC_51_TVN7 EMISJA_INGA
Przed eliminacją zawsze dzieją się niespodziewane zwroty akcji. Wszystko wskazuje na to, że na Rajskim Rozdaniu dojdzie do dużych zmian w parach. Komu uda się przetrwać w programie Hotel Paradise, a kto będzie musiał opuścić Zanzibar?

"Hotel Paradise 4" - co się wydarzy w 51. odcinku?

Podczas Puszki Pandory okazało się, że Mateusz i Vanessa będą mieć poważne kłopoty na najbliższym Rajskim Rozdaniu. Wszystko przez to, że w trakcie sportowej konkurencji Mateusz poślizgnął się i spadł z drewnianej belki. Inga to zauważyła i kazała mu powtórzyć przejście. W konsekwencji chłopak stracił sporo czasu i jako ostatni dotarł na metę. Jak wiadomo, w "Hotelu Paradise" nic nie dzieje się bez przyczyny.

- Czuję, że to moja wina. Teraz jest mi przykro, że Mateusz stał najbliżej mnie, że zobaczyłam ten błąd. Jestem pewna, że inni chłopcy też mieli masę błędów, których już niestety nie widziałam. Zapomniałam, że to jest gra, nie przyjechałam sobie na wakacje z dziećmi na kolonie, nie jestem tu po to, żeby mówić, co kto zrobił źle. Mogłam to rozegrać inaczej - przyznała zmartwiona Inga.

Na uczestników będzie czekało kolejne sprawnościowe zadanie. W wyniku rozgrywki aż dwie pary zostaną zablokowane w czasie eliminacji. To oznacza, że widzowie mogą się spodziewać zwrotów akcji i zmian w parach.

"Hotel Paradise 4". Inga i Vanessa

Mieszkańcy Hotelu martwią się nadchodzącym Rajskim Rozdaniem, ale choć na chwilę starają się o nim zapomnieć. Nic tak nie poprawia humoru, jak drobne żarty. Vanessa i Inga zakradną się pod okna łazienki, w której będzie Mateusz. Zaczną go podglądać, gdy ten będzie stać nago pod prysznicem.

Co tam zobaczą? Jak chłopak zareaguje, gdy zorientuje się, że nie jest sam? Tego dowiemy się już wkrótce.

"Hotel Paradise 4"
"Hotel Paradise 4". Inga i Vanessa podglądają Mateusza pod prysznicem
W "Hotelu Paradise" wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Raz jest smutno i płyną łzy, a raz wszyscy pękają ze śmiechu. Zobacz wideo.

Premierowe odcinku "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki dostępne są również na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości