Gwiazdy

Hey zagra w tym roku tylko jeden koncert. Znamy datę i miejsce występu

Gwiazdy

Katarzyna Nosowska

Hey ostatni koncert zagrał 3 i pół roku temu. Fani powoli się niecierpliwili, jednak w tym roku miłośnicy twórczości grupy będą mogli usłyszeć kultowe kawałki na żywo, choć liczba tych spotkań jest mocno ograniczona - konkretnie do jednego. Gdzie i kiedy muzycy zagrają jedyny w tym roku koncert?

Festiwal w Jarocinie - Hey. Kiedy odbędzie się koncert grupy?

Na scenie Festiwalu w Jarocinie zespół Hey pojawi się 17 lipca 2021 r. Na co liczą fani? Na wzruszenia, emocje i chóralne powtarzanie za Nosowską wersów z najbardziej znanych przebojów grupy.

Na koncert zaprasza także wokalistka grupy, Katarzyna Nosowska:

My tu gadu, gadu, a Hey zagra po 3,5-rocznej drzemce, jedyny w tym roku koncert. Zapraszamy was z całego serca do Jarocina! Spotkajmy się! Hey nie wie co się działo na świecie przez ten czas - nie mówcie nam o tym, nie jesteśmy ciekawi... Chcemy, żeby przez kilkadziesiąt minut było jak dawniej – razem!

Odzew pod postem jest ogromny. Stęsknieni fani nie kryją swojej radości: "Kaśka, ale żeby taki prezent mi na urodziny zrobić? No nie mogło być lepiej!", "Zabrakło mnie na koncercie pożegnalnym w Szczecinie, ale tutaj....nie odpuszczę", "Rewelacja! Cud nad Jarocinem"- to tylko niektóre z reakcji.

Hey: kiedy zawiesili działalność?

Kiedy zespół ogłaszał, że wybiera się w trasę FAYRANT TOUR w 2017 r. oraz, że po niej nastąpi zawieszenie działalności, fani zamarli - część niedowierzała, inni doszukiwali się w tym drugiego dna, kolejni pytali, jak długo potrwa planowana przerwa. Wówczas głos zabrała wokalistka, Katarzyna Nosowska:

Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy

- mówiła w wywiadzie dla Open FM. - Czas sprawdzić i zobaczyć, kim jesteśmy kiedy nie jesteśmy z Heya , kim jesteśmy jako ludzie - podkreślała.

Zobacz wideo: Już wkrótce nowa płyta zespołu IRA. "Trzy pokolenia fanów przychodzą na koncerty. Przychodzą ludzie bardzo młodzi i też tacy w naszym wieku"

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości