Gwiazdy

Grzegorz Hyży zdradził płeć i imię dziecka. "Cudne!"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Grzegorz Hyży w Dzień Dobry TVN

Grzegorz Hyży po raz kolejny został tatą. Do jego inastagramowej galerii trafiło pierwsze zdjęcie z maluszkiem. Przy okazji wokalista zdradził płeć i imię dziecka. "Gratulacje, Grzesiu! Największe szczęście" - napisała aktorka Magdalena Lamparska.

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży powitali na świecie dziecko

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Przypomnijmy, że do tej pory wychowywali córkę dziennikarki z poprzedniego małżeństwa. Znany piosenkarz jest również ojcem bliźniaków: Wiktora i Alexandra, których doczekał się z wokalistką Mają Hyży. 

Zobacz wideo: Miasto Kobiet. Agnieszka Hyży o patchworkowej rodzinie

Miasto Kobiet. Agnieszka Hyży o patchworkowej rodzinie
Miasto Kobiet. Agnieszka Hyży o patchworkowej rodzinie

Małżeństwo od dawna planowało wspólne dziecko, ale niestety, musieli zmierzyć się z traumą. Agnieszka Hyży poroniła kilka razy, o czym opowiedziała w programie "Miasto Kobiet".

- Stan, w którym się znajduję, czyli jestem w ciąży i spodziewam się dziecka, nie jest efektem sprzed dziewięciu miesięcy, tylko jest wieloletnim procesem i mówię to świadomie, bo była to walka, było to marzenie, które w naszych głowach zakiełkowało wiele, wiele lat temu (...) Nie ukrywam tego, że poronienie to nie była jednorazowa historia, to doświadczenie spotkało mnie niestety kilka razy - wyznała dziennikarka.

Na szczęście to już przeszłość. I dziś Agnieszka i Grzegorz cieszą się z nowego członka rodziny.

Grzegorz Hyży zdradził płeć dziecka

Choć Agnieszka i Grzegorz raczej chronią swoją prywatność, to jednak radosną nowiną postanowili podzielić się ze światem. Najpierw dziennikarka wyjawiła w mediach społecznościowych, że urodziła, a teraz piosenkarz zamieścił urocze zdjęcie z pociechą. Przy okazji zdradził w opisie płeć i imię noworodka.

Leon

Post i fotka podbiły serca wielu internautów, w tym osoby z pierwszych stron gazet. Użytkownicy Instagrama rozpływają się nad czułym zdjęciem i ochoczo komentują, co sądzą na temat wybranego dla maleństwa imienia.

"Cudne! Gratulacje", "Najpiękniejsze imię", "Też mam Leona. Najszczersze gratulacje!", "Gratuluję syna" - czytamy.  

"Gratulacje Grzesiu! Największe szczęście" - napisała aktorka Magdalena Lamparska. "Leon, czyli Lew!" - dodała aktorka Grażyna Wolszczak. "Och, jak pięknie" - zachwycała się aktorka Olga Frycz. My również dołączamy do gratulacji i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości