Grzegorz Hyży

  Grzegorz Hyży

  Agnieszka Hyży poinformowała w sobotę 13 listopada, że została mamą. Szczęśliwa wiadomość została przekazana za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć"

  Maja Hyży pochwaliła się synami: 9-letnimi bliźniakami Wiktorem i Aleksandrem. Wokalistka zazwyczaj publikuje zdjęcia, na których nie widać twarzy jej pociech, dlatego najnowsze fotki wywołały niemałe poruszenie. Czy rzeczywiście chłopcy tak bardzo przypominają Maję?

  14 sierpnia rozpoczyna się TOP Of The TOP Sopot Festival! W ciągu kilku dni na sopockiej scenie wystapią polskie i zagraniczne muzyczne gwiazdy, między innymi: Grzegorz Hyży, Margaret, Izabela Trojanowska, którzy odwiedzieli studio Dzień Dobry Wakacje. Co przygotowują dla sopockiej publiczności? Z artystami wspominaliśmy również Korę, która odeszła dziś rano.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kayah i Grzegorza Hyżego. Artyści nagrali piosenkę, która promuje film "Podatek od miłości". Jest to pierwsza współpraca artystów. Na pomysł nagrania wspólnej piosenki wpadła Kayah. Jak im się razem współpracowało?

  Jak będzie wyglądała jutrzejsza impreza na placu Bankowym w Warszawie? W Dzień Dobry TVN o przygotowaniach i atrakcjach jakie czekają na Was podczas Sylwestra z TVN opowiedzieli: Beata Kozidrak, Mateusz Ziółko, Anna Żaczek i Kamil Mokrzycki. Robert Stockinger zabrał kamerę Dzień Dobry TVN na ogromną scenę sylwestrową, na której spotkał się z Patricią Kazadi, Olivierem Janiakiem i Grzegorzem Hyżym, a na naszej scenie, z utworem "Drop in the Ocean", wystąpił OMI, którego również będzie można zobaczyć jutro na podczas Sylwestra z TVN. Zapraszamy jutro o 19.00!

  Gość Dzień Dobry TVN Grzegorz Hyży będzie jednym z artystów, którzy zagrają podczas tegorocznego sylwestra TVN. W studiu odpowiedział na kilka krótkich pytać. Woli piłkę nożną, czy karate? Jak relaksuje się przed koncertami? Gdzie spędzi Święta - u mamy, czy teściowej?

  O Grzegorzu Hyżym wiemy niewiele. Jak wygląda życie prywatne piosenkarza? Czym się interesuje? Jakie uprawia sporty? Zobaczcie co w Dzień Dobry TVN powiedział o swojej nowej płycie i wychowaniu synów. A na naszej scenie wykonał swoją najnowszą piosenkę"Noc i Dzień". Posłuchajcie!

  Wczoraj odbyła się premiera najnowszego albumu Grzegorza Hyżego "Momenty". Jak wybiera single promujące płyty? Czy ma swój przepis na przebój? Co radzi młodym wykonawcom, którzy chcieliby osiągnąć sukces? Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał piosenkę promującą najnowszą płytę - "O Pani!".

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje artysta opowiedział nam o swoim nowym albumie i wakacyjnym życiu w trasie. Co zespół najczęściej robi w busie, między koncertami?

  Zaczyna się sezon urlopowy. Co zamierzają w tym czasie robić: Dawid Woliński, Joanna Krupa, Grzegorz Hyży, Karolina Gilon i Zofia Ślotała. Czy latem odbędzie się ślub Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś wieczorem półfinałowy odcinek "Małych Gigantów". Które drużyny mają największe szanse na finał? Czy będą to "Chyżaki"? Co załoga Grzegorza Hyżego przygotowała na wieczorny występ? I czego Weronika Skorupa, Dagmara Chmielowska, Martyna Chmielowska i Jeremiasz Cieniewicz nauczyli się od swojego trenera?

  Ruszyła druga edycja Małych Gigantów. Kapitanem drużyny Hyżaków jest gość Dzień Dobry TVN Grzegorz Hyży. Czy to, że wokalista jest ojcem pomaga mu ogarnąć maluchy? Zapytaliśmy go również, jaki ma pomysł na sukces swojej drużyny i czy pracuje nad płytą.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN wiosennie i coraz goręcej: na żywo Alvaro Soler - wokalista, którego teledysk obejrzano aż 70 milionów razy. Oprócz tego: prawdziwa historia Titanica, następnie na czacie sprawdzamy, co nowego u Grzegorza Hyżego, a Magdalena Boczarska o swoich nowych, zawodowych wyzwaniach. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Podczas wielkiego świątecznego koncertu dla M. wystąpiło wiele gwiazd. Obok aktorów grających w drugiej części "Listów do M." na scenie pojawili się m.in.: Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Grzegorz Hyży, Ania Rusowicz i chór Sound'n'Grace. Artyści wykonali najpiękniejsze świąteczne standardy. Za kulisami koncertu zjawiała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, by zapytać gwiazdy o wrażenia z występu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Puls" wystąpili dziś: Kasia Cerekwicka i Grzegorz Hyży! Kto kogo zaprosił do współpracy, czy ten duet zapowiada dłuższą współpracę sceniczną i jakie uczucie jest, zdaniem Grzegorza, porównywalne do stania na scenie?