Gwiazdy

Ewa Bem wraca na scenę. "Do pierwszego koncertu przygotowywałam się bardzo długo, bo aż trzy miesiące"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Ewa Bem wraca na muzyczną scenę
Dzień Dobry TVNEwa Bem wraca na muzyczną scenę

Ewa Bem jest jedną z najwybitniejszych polskich wokalistek. Artystka właśnie wraca do grania na żywo. Niedawno miał też premierę jej najnowszy album. Jakie ma plany na najbliższy czas? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.

Ewa Bem o powrocie na scenę

Kilka dni temu do sklepów płytowych trafił najnowszy album Ewy Bem pod tytułem "Live". Mimo że jest to zapis koncertu, który odbył się w 2015 roku, to właśnie w ten sposób artystka zapowiada swój powrót do występów na scenie. - Płyta przeczekała moje trudne lata i teraz wydawnictwo Agora postanowiło ją wydać - mówiła w Dzień Dobry TVN Ewa Bem.

Artystka wyznała, że bardzo nie lubi określenia trasa koncertowa i do swoich występów podchodzi jak do spotkania z publicznością. - Napawa mnie ogromnym podziwem, gdy widzę, jak inni artyści ogłaszają trasy koncertowe i prezentują długą listę miast, w których zagrają. Dla mnie wyjeżdżanie z domu jest męką. Tak samo pakowanie. Bardzo nie lubię też podróżować. Ta część mojego zawodu jest bardzo uciążliwa, dlatego też nigdy nie robiłam tras. Są to pojedyncze koncerty, czyli to, na co mnie stać zarówno fizycznie, jak i psychicznie - mówiła artystka.

Ewa Bem w utworze "Walc szczęście"

Ze względu na długą przerwę w koncertowaniu artystka zmuszona była ćwiczyć głos. - Do pierwszego koncertu przygotowywałam się bardzo długo, bo aż trzy miesiące. Przez ten czas - codziennie - przy komputerze czy radiu śpiewałam, aby pokazać strunom głosowym, do czego są przyzwyczajone i co mają udźwignąć - mówiła artystka.

Rozmowa z Ewą Drzyzgą i Agnieszką Woźniak-Starak była doskonałym preludium do występu artystki na scenie Dzień Dobry TVN. Ewa Bem zaprezentowała utwór "Walc szczęście". Jak wypadła wokalistka? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Zobacz wideo: Ewa Bem w utworze "Walc szczęście"

Ewa Bem w utworze "Walc szczęście"
Ewa Bem w utworze "Walc szczęście"
Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości