Ewa Bem otrzymała owacje na stojąco na festiwalu w Sopocie. "Moje lekko poharatane serce chciało tutaj przyjechać"

Festiwal Top of the Top Sopot Festival 2021 w Operze Leśnej dobiegł końca. Wydarzenie obfitowało w wyjątkowe emocje. Do takich momentów z pewnością zaliczyć można występ Ewy Bem, która powróciła na scenę po 4 latach nieobecności.

Ewa Bem na scenie Top of the Top Sopot Festival 2021

Na festiwalu w Sopocie Ewa Bem wykonała dwie piosenki. Pierwsza, "Moje serce to jest muzyk", to już utwór kultowy. Tuż po jej wykonaniu, wzruszona artystka zwróciła się do zgromadzonej w Operze Leśnej publiczności z wyjątkowym przesłaniem:

Dziękuję państwu z całego serca. Jestem niezmiernie wzruszona, jestem prawie szczęśliwa. I całe moje zatroskane, zmęczone, lekko poharatane serce jednak chciało tutaj do was przyjechać

- powiedziała.
Drugi utwór, który Ewa Bem wykonała podczas Top of the Top Sopot Festival 2021 to "Miłość to jest wielki skarb (Daj mi znak)". Publiczność nagrodziła artystkę owacjami na stojąco.

Ewa Bem - powrót na scenę

Kiedy Kamila Glińska z redakcji dziendobry.tvn.pl spotkała się z wokalistką podczas prób przed festiwalem, Ewa Bem przyznała, że odkładała w czasie swój powrót, bo nie była pewna, czy jest na to gotowa po traumatycznych przeżyciach. W październiku 2017 roku córka artystki, Pamela Bem-Niedziałek, przegrała walkę z chorobą.
- Dostaję ogromnie dużo serdecznych zapewnień o tym, że czekano na mnie spokojnie, z cierpliwością, z łagodnością i zrozumieniem. Ogromnie długo nie byłam w żadnej mierze gotowa na powrót na scenę, nawet do życia, powiem szczerze. A teraz wsparcie mam zewsząd. Gigantyczne. Ogromnie za nie dziękuję. Nawet państwo nie wiecie, ile może znaczyć jeden "lajk" albo jedna wiadomość napisana do mnie. To jest zastrzyk czystego tlenu, bez którego nie da się oddychać - podsumowała Ewa Bem.

Budowa Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży - jak pomagać?

Podczas koncertu #NASZE20LECIE Fundacja TVN prowadziła zbiórkę środków na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. W akcję #zdrowiewgłowie, zaangażowały się największe polskie gwiazdy, m.in. Piotr Kraśko, Filip Chajzer, Anna Mucha, Andrzej Piaseczny, Kayah, Joanna Brodzik, Agata Młynarska, Dorota Szelągowska, Anna Kalczyńska, Wojciech Mann, Michał Żebrowski i wielu innych.
Jak można wspomóc tę akcję? Wystarczy wysłać SMS POMAGAM na 7126 (koszt 1, 23 z VAT), BLiK numer 509 559 966, skorzystać z PayU, PayPro (przelewy24) lub płatności online na stronie fundacja.tvn.pl/wplac-online/.
Zobacz wideo: Ewa Bem dziękuje za wsparcie w trudnym dla niej czasie. "Długo nie byłam gotowa na powrót, nawet do życia"
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Lackowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości