Wspomnieli o księciu Harrym na Grammy 2023. J.LO wybuchła śmiechem

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
Twitter

W niedzielę odbyło się 65. rozdanie nagród Grammy. Prowadzącym galę nieraz udało się rozbawić publiczność, jednak jeden żart odbił się w mediach większym echem. Dotyczył księcia Harrego i choć nie padło jego imię, to wszyscy doskonale wiedzieli o kim mowa. Reakcję Jennifer Lopez na dowcip uchwyciła kamera. Ten śmiech mówi sam za siebie.

Grammy 2023 - wyśmiali księcia Harrego

65. galę rozdania nagród Grammy poprowadził Trevor Noah, któremu powierzono to zadanie już trzeci raz. Komikowi wielokrotnie udało się rozbawić publiczność, jednak jeden z jego żartów wyszedł daleko poza galę. Mowa o nawiązaniu do księcia Harrego, a właściwie do jego genitaliów, o których niedawno dość otwarcie opowiadał zbuntowany royals. W swojej książce szczegółowo opisywał moment, gdy doznał odmrożenia penisa.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Trevor Noah zapowiadając Jamesa Cordena nawiązał do niesławnego fragmentu. - James Corden jest 12-krotnym zdobywcą nagrody Emmy i gospodarzem „The Late Late Show”. Jest też żywym dowodem na to, że mężczyzna może przeprowadzić się z Londynu do Los Angeles i nie mówić wszystkim o swoim odmrożonym penisie - mówił samemu nie mogąc powstrzymać się od śmiechu.

Obok Trevora siedziała J.LO z mężem Benem Affleckiem - kamera uchwyciła moment, w którym para po usłyszeniu żartu mocno się zaśmiała.

Grammy 2023

W nocy z niedzieli na poniedziałek Los Angeles obchodziło muzyczne święto. Mowa oczywiście o 65. gali rozdania nagród Grammy, podczas której nagrodzono twórców, którzy zdaniem jury stworzyli w ubiegłym roku najlepszą muzykę. Niezaprzeczalną królową (nie tylko tej edycji) była Beyonce, która imprezę opuściła z czterema statuetkami za utwory z albumu "Renaissance". Co ciekawe - artystka przez lata swojej działalności scenicznej zdobyła aż 32 nagrody. Nikt w historii Grammy nie wygrał ich wcześniej aż tak wiele.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat gali oraz chcesz poznać pełną listę zwycięzców, przeczytaj tej tekst: Nagrody Grammy rozdane. Kto zdobył najwięcej statuetek i zapisał się w historii?

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur/Getty WPA Pool/Getty

Pozostałe wiadomości