Tajemnica wielkiego sukcesu Adele. "To nie jest gwiazda, która ulega trendom"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Adele cieszy się uznaniem fanów z całego świata. Brytyjska wokalistka sprzedała kilkaset milionów płyt i została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami. Jak wyglądały początki jej kariery? W czym tkwi sekret jej spektakularnego sukcesu? W Dzień Dobry TVN na te pytania odpowiedziała dziennikarka Sandra Hajduk-Popińska.

Adele - wokalistka, która podbiła świat

Adele to międzynarodowa gwiazda, która swym wokalem urzeka słuchaczy w każdym wieku. Artystka ma na swoim koncie wiele sukcesów i wciąż nie ustaje w poszukiwaniu nowych muzycznych wyzwań. Świat po raz pierwszy usłyszał o niej kilkanaście lat temu, a wszystko to za sprawą albumu zatytułowanego "19".

- Dokładnie 3 lutego 2008 roku pierwsza debiutancka płyta Adele znalazła się na szczytach list przebojów. Tak naprawdę to był wielki początek jej spektakularnej kariery (...). Dzisiaj tych sprzedanych płyt Adele ma na koncie już kilkaset milionów - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska.

Na czym polega fenomen Adele?

Obok twórczości Adele trudno jest przejść obojętnie. Każdy utwór brytyjskiej wokalistki to niezwykle emocjonalna opowieść o życiowych wyzwaniach. Co ciekawe, gwiazda nie tylko wykonuje, ale też pisze i komponuje swoje piosenki.

- Jeżeli się prześledzi te płyty od pierwszej do ostatniej, to tak naprawdę ciągle słychać, że to jest Adele. To nie jest gwiazda, która ulega modom, trendom (...). Być może w tym też tkwi jej niebywały sukces - oceniła Sandra Hajduk-Popińska, jednocześnie zwracając uwagę na fakt, że cenioną artystkę wyróżnia nietypowe podejście do występów scenicznych.

- Adele jest znana z tego, że wszystko musi być dopięte absolutnie na ostatni guzik. Ona się nie godzi na żadne niedociągnięcia (...). Jest perfekcjonistką, jeśli chodzi o przygotowywanie się do koncertów - zapewniła dziennikarka.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Kevin Mazur/Contributor/Getty Images

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości