Priscilla Presley podważa testament córki Elvisa. Na kogo spadnie lawina długów po zmarłej?

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Rodzina Presleyów przechodzi teraz niełatwe chwile. Po śmierci córki Elvisa Presleya, niejasna pozostaje kwestia testamentu. Matka Lisy, Priscilla Presley, uważa, że podpis na dokumencie zmarłej 54-latki został sfałszowany.

Walka o testament po śmierci córki Presleya

Lisa Marie Presley, czyli jedna z córek Elvisa, zmarła nagle 12 stycznia w szpitalu w Los Angeles. Wielbiciele artystki nie spodziewali się, że coś jest nie tak, tym bardziej że Lisa niedawno pojawiła się na gali Złotych Globów. Bliscy znajomi twierdzą, że już w trakcie wydarzenia, podczas promocji filmu "Elvis", miała sprawiać wrażenie słabej.

Gwiazda odeszła pozostawiając milion dolarów długu z powodu długotrwałego nieopłacania amerykańskich podatków.

Testament córki Presleya

Jak przekazała w programie Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk, Priscilla Presley podważa wiarygodność testamentu po córce. Jedyną spadkobierczynią majątku Presleyów, była jedyna córka Elvisa. Dzisiejsze przepisy wykluczają Priscillę, która nie spodziewała się, że nie dostanie ani centa z fortuny wokalisty. Kobieta uważa, że podpis jej córki został sfałszowany.

- Co ciekawe, nie do końca wiadomo, czemu zależy jej tak na tym spadku. Lisa zostawiła po sobie milion dolarów długów, niezapłaconych podatków. Nie wiadomo, kto będzie teraz je płacił - na tę chwilę zdaje się, że córka Lisy - relacjonowała Sandra Hajduk.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości