Nie żyje córka Elvisa Presleya. Lisa Marie miała 54 lata

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24
Co słychać w show-biznesie?

Nie żyje Lisa Marie Presley, amerykańska piosenkarka i aktorka, córka Elvisa Presleya. Informację o odejściu artystki przekazała jej mama, Priscilla Presley. Przyczyną śmierci 54-latki był prawdopodobnie atak serca.

Nie żyje Lisa Marie Presley

Świat obiegła informacja dotycząca śmieci córki Elvisa Presleya. Media otrzymały ją od mamy artystki, Priscilli Presley. - Z ciężkim sercem muszę podzielić się druzgocącą wiadomością, że opuściła nas moja piękna córka Lisa Marie - napisała w komunikacie prasowym opublikowanym przez magazyn "People".

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Jak czytamy w TVN24, 54-latka prawdopodobnie doznała ataku serca w swoim domu w Calabasas w Kalifornii. Trafiła do szpitala w pobliskim West Hills, gdzie zmarła tego samego dnia. Przypomnijmy, że jeszcze 10 stycznia wraz z mamą, pojawiła się na rozdaniu nagród Złotych Globów..

Córka Elvisa Presleya miała 54 lata

Lisa Marie Presley urodziła się w 1968 w Memphis. Czterokrotnie wychodziła za mąż. Do 1994 roku była żoną Danny'ego Keougha, a później Nicolasa Cage'a, Michaela Jacksona i Michaela Lockwooda. W 2020 roku syn Lisy, Benjamin Keough popełnił samobójstwo. 27-latek zmagał się z depresją i uzależnieniami.

Więcej informacji w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages. / Axelle/Bauer-Griffin / Contributor

Pozostałe wiadomości